Dla Was

Miasto

Żołnierskie Gniewinki 2015

To był niezwykły dzień – Gniew świętował 718 rocznicę nadania praw miejskich w prawdziwie żołnierskim stylu. Uroczystość miała również na celu upamiętnienie żołnierzy z 16 Pomorskiej Dywizji Piechoty, którzy stacjonowali w Gniewie w latach 1920-1939 oraz stanowiła święto współczesnego żołnierza.

Klub piłkarski

Nasz Zakład włączył się w odbudowę boiska

Boisko w Szprudowie przez lata dostarczało rozrywki mieszkańcom najbliższej okolicy. Niestety od czasu, kiedy po remoncie świetlicy zabrakło szatni dla piłkarzy, nie można było na nim grać. Obiekt nie spełniał bowiem wymogów regulaminowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Jego użytkowanie ograniczyło się przede wszystkim do meczy sparingowych.

Rozgrywki

Walka o awans

Drużyna prowadzi intensywne treningi od lipca 2015. W tym sezonie nie obyło się bez roszad w składzie – trzon zespołu tworzą bardzo młodzi piłkarze z grupy juniorów. Gra zespołu jest pełna wzlotów i upadków, ale juniorzy z każdym dniem coraz lepiej odnajduje się w walce z przeciwnikami.

Rozgrywki

Drużyna o ogromnym potencjale

Rozgrywki piłki nożnej w klasie A zbliżają się ku końcowi. Weber Szprudowo plasuje się na 9 miejscu w tabeli, co biorąc pod uwagę niedobór zawodników stanowi dobry wynik. Szansą na lepszą grę są młode zespoły, które obecnie nabierają doświadczenia i szlifują swoje umiejętności.

Turnieje

Turniej Weber Cup z Lechią

Dla naszego Zakładu 2015 był rokiem piłki nożnej, dlatego zadbaliśmy, aby dzień 6 września stał się prawdziwym świętem futbolu Gniewie! Na Gości, oprócz rozgrywek juniorów i spotkań z piłkarzami klubu Lechia Gdańsk, czekała pełna atrakcji i niespodzianek strefa kibica oraz piknik rodzinny.