Dla Was

40-lecie Zakładu

Piękne miasto w centrum Gniewu!

Piękno malowniczych uliczek, tajemnice zamkowych komnat oraz kociewskie motywy połączyły się w konkursie „Ja i moje miasto dziś”. 39 wyróżnionych i zwycięskich prac zostało ustawionych na kilkumetrowych tablicach w centrum Gniewu. Wystawa była częścią nagród w konkursie zorganizowanym przez nasz Zakład.

Sponsoring

Święto całej rodziny!

Kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez przedszkole w Gniewie zakończyła się powodzeniem. Co roku impreza cieszy się dużą popularnością wśród małych i dużych mieszkańców Gniewu. Na festyn z niecierpliwością czekają zwłaszcza maluchy, dla których organizatorzy przygotowują moc niespodzianek z okazji Dnia Dziecka.

40-lecie Zakładu

Gniew zatrzymany w kadrze – warsztaty fotograficzne

Naciśnięcie spustu migawki i… akcja! Kilkunastu gimnazjalistów z Gniewu i okolic wytężało wzrok i skupiało swój umysł, aby uchwycić jak najlepsze kadry. Pod czujnym okiem fotografów z gniewskiego „Studia A” młodzi artyści uczyli się pasjonującego rzemiosła podczas profesjonalnych warsztatów fotograficznych.

40-lecie Zakładu

Twórcza wycieczka do Centrum Hewelianum

Edycja cyklu konkursowego dla Gniewu w 2015 r. pt. Ja i moje miasto dziś zakończyła się w prawdziwie naukowym stylu! 24 czerwca kilkunastu młodych zwycięzców wzięło udział w wycieczce do Centrum Hewelianum, gdzie czekała na nich porcja ciekawych atrakcji! Wyjazd był jedną z nagród konkursu zorganizowanego przez Zakład Produkcji Keramzytu.

Dzień otwarty

Rekordowo i sportowo – Dzień Otwarty 2015

Motywem przewodnim Dni Otwartych 2015 był sport, a konkretnie zawody rowerowe. Podczas zakładowego turnieju uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją kondycję podczas jazdy na „dwóch kółkach” oraz porównać osiągnięte wyniki z mistrzami kolarstwa.