Dla Was

Turnieje

Drużyna na medal!

Za swoją grę w sezonie 2014/2015 zawodnicy Weber Gniew aż trzykrotnie stanęli na podium! Gniewscy piłkarze wywalczyli srebrny medal w finale Gniewskiej Ligi Halowej, a w imieniu zespołu puchar Króla Strzelców odebrał Krzysztof Gardzielewski. Dodatkowo, za uczciwość na boisku nasza drużyna została uhonorowana nagrodą „Fair Play”.

Konkursy (Inne)

„Odkrywamy Talenty na Pomorzu” z naszym Zakładem

Dotychczas ponad 2000 utalentowanych uczestników, dzieci i młodzieży ze wszystkich powiatów województwa pomorskiego, wzięło udział w pięciu edycjach Konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu”.

Klub piłkarski

Mikołajki na sportowo!

Ten przedświąteczny trening młodzi piłkarze zapamiętają na długo! W tym roku na boisku odwiedzili ich… pomocnicy św. Mikołaja. Spotkanie mikołajkowe odbyło się na hali sportowej w Gniewie. Uczestniczyły w nim dzieci tworzące drużynę Weber Gniewskie Orły Szprudowo oraz wszyscy mali pasjonaci piłki nożnej.

Sponsoring

Mikołajki jak z bajki… Magia świąt w gniewskim przedszkolu

Tego roku Mikołajki w gniewskim przedszkolu zaczęły się wcześnie rano! Mikołaj zawitał do przedszkolaków skoro świt – moc świątecznych atrakcji czekała na nie już od godziny 6:30. Jak zwykle, Mikołaj odwiedził wszystkie maluchy i rozdał upominki oraz słodycze.