Dla Was

Sponsoring

„Seniorze, masz głos” – wspieramy gniewskich Seniorów

W swoich działaniach nie ograniczamy się do wspierania dzieci i młodzieży. Tym razem wspólnie z Gniewskim Uniwersytetem III Wieku postawiliśmy na działania adresowane do gniewskich seniorów.

Dzień otwarty

Urodziny 40-latka - Dzień Otwarty 2014

W 2014 r. Dzień Otwarty zbiegł się obchodami 40-lecia Zakładu, który jak przystało na pełnego werwy i zapału „czterdziestolatka” zapewnił swoim Gościom mnóstwo zabawy. Na dzieci czekały m.in. przejazdy kolejką, skoki na euro bungee i pełna kolorów strefa artystyczna.

Turnieje

Podium i tytuł Króla Strzelców dla Gniewu w Coca-Cola Cup!

Co to był za turniej! Zawodnicy drużyny Gimnazjum Gniew pokazali na co stać gniewską piłkę. Dzięki ogromnemu zapałowi gniewianie zajęli trzecie miejsce na podium wojewódzkiego finału Coca-Cola Cup, który odbył się 8 czerwca br. w Gdyni.

40-lecie Zakładu

Finaliści konkursu „Gniew 2054” w Centrum Nauki „Experyment”

Nauka wcale nie musi być nudna, gdy można doświadczyć jej na samym sobie – tego dowiedzieli się finaliści konkursu „Gniew 2054” podczas wycieczki do Centrum Nauki „Experyment” w Gdyni.  Autorzy nagrodzonych prac mogli m.in. wywołać tornado, zobaczyć, jak będą wyglądać za 50 lat oraz sprawdzić, czy trudno jest poruszać się na wózku inwalidzkim.

Sponsoring

Dmuchawce, latawce, słońce, a nie wiatr - Festyn Rodzinny gniewskiego przedszkola

Było dużo śmiechu, zabawy i radości. Festyn Rodzinny zorganizowany 30 maja z okazji Dnia Dziecka udał się w stu procentach – potwierdziły to uśmiechy młodych uczestników. Wydarzenie mogło się odbyć m.in. dzięki pomocy naszego Zakładu –  sponsora Festynu.