Dla Was

Warsztaty

Pewnym krokiem w przyszłość – warsztaty dla gimnazjalistów

Jaką szkołę wybrać, by w przyszłości znaleźć atrakcyjne miejsce pracy? Co wytwarza się w lokalnych firmach oraz jak wyglądają najnowocześniejsze procesy produkcyjne? To pytania, na które wspólnie z młodzieżą próbowaliśmy odpowiedzieć podczas zorganizowanych przez nas warsztatów.

Miasto

Festyn rodzinny w Tymawie

Dnia 31 maja 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej SPSP w Tymawie odbył się Festyn Rodzinny. Na początku przedszkolaki i uczniowie klasy I-II przedstawili program artystyczny z okazji Dnia Mamy. Nie obyło się bez łez i wzruszenia mam.

Miasto

Dumny Czterdziestolatek - Majówka z Kociewiem 2014

„Majówka z Kociewiem” była radosnym świętem dla wszystkich z mieszkańców Gniewu. W tym dniu, oprócz licznych zabaw i atrakcji miało miejsce wyjątkowe wydarzenie.W murach gniewskiego Zamku otrzymaliśmy wyróżnienie za 40-letni wkład w budowaniu historii miasta. 

Skate Park

Warto skoczyć na „Weber Skok”! Inauguracja sezonu na gniewskim skateparku

Dzień 10 maja był prawdziwym świętem nie tylko dla miłośników deskorolki, ale również dla całych rodzin! Okazji do radości było wiele – rodzinny piknik, widowiskowe zawody profesjonalnych Riderów, skoczne zajęcia dla najmłodszych, a także… piękna, wiosenna pogoda.

40-lecie Zakładu

„Gniew 2054” – przyszłość malowana kredką

Przedstawienie futurystycznej wizji Gniewu za 40 lat – przed takim zadaniem stanęli uczniowie biorący udział w edycji konkursu „Dla Gniewu: wczoraj dziś i jutro” organizowanego przez nasz Zakład. Dzieci zaprezentowały różne obrazy przyszłości– od samochodów napędzanych coca-colą, po… teleportację. Tematyka konkursu inspirowana była 40-leciem Zakładu i stanowiła okazję, by wybiec w przyszłość…