Dla Was

Turnieje

Weber mistrzem I ligi i… bohaterem balu karnawałowego

W zakończonych rozgrywkach gniewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zespół Weber Gniew miał niejeden powód do dumy. A konkretnie aż trzy powody. Po pierwsze: I-ligowa drużyna Weber Gniew zdobyła tytuł mistrza ligi. Po drugie: najlepszym zawodnikiem ligi został wybrany Bartosz Szweda, zawodnik Webera.

Klub piłkarski

Mikołaj odwiedził naszych juniorów

W tym roku piłkarze z Gniewskich Orłów przekonali się, że sport może mieć też… świąteczne oblicze. Wszystko za sprawą niespodzianki, która spotkała młodych zawodników – podczas treningu odwiedził ich prawdziwy święty Mikołaj! Oprócz dobrego słowa i uśmiechu, święty wręczył wszystkim graczom upominki.

Skate Park

Gwiazdka dla skaterów - wielkie otwarcie skateparku w Gniewie

Na ten dzień czekali wszyscy okoliczni skaterzy. 20 grudnia 2013 r. został otwarty pierwszy skatepark na terenie Gniewu. Obiekt zlokalizowany jest przy hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie. Wyposażony został w minirampę, bank ramp, funbox, quarterpipe, poręcz oraz grinbox.

Sport (Inne)

Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej w ZSP Gniew

Było świątecznie i sportowo! 16 grudnia odbył się II Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP Gniew. W turnieju wzięli udział siatkarze z gimnazjum z Gniewu, Opalenia, Nowego, Rudna, Smętowa i Morzeszczyna, a także z szkół ponadgimnazjalnych w Gniewie.

Sport (Inne)

Puchar zostaje w Gniewie! Turniej o Puchar Prezesa KP Weber Szprudowo

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewie odbyły się zmagania siatkarzy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportowego KP Weber Szprudowo. Świąteczny turniej zapewnił wszystkim uczestnikom mnóstwo dobrej zabawy, a także był okazją do integracji młodzieży z różnych szkół.