Dla Was

Sponsoring

Mikołajkowe święto w gniewskim przedszkolu

Jak Mikołaj wchodzi przez komin? Czy renifery naprawdę latają? Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki miały możliwość zadania nurtujących je pytań. Odwiedziny świętego były prawdziwą niespodzianką dla maluchów i dostarczyło mnóstwo pozytywnych wrażeń zarówno organizatorom, jak i uczestnikom tego spotkania.

Sponsoring

Pomagamy kształcić przyszłych adeptów hotelarstwa

Co łączy gniewską szkołę, Zamek oraz… nasz Zakład? Wspólnie połączyliśmy wysiłki, by zagwarantować młodym mieszkańcom pewną przyszłość. Bo kiedy w grę wchodzi ważna sprawa, w Gniewie wszyscy potrafimy działać razem.

Klub piłkarski

Młodzi piłkarze z Gniewu mają swoje stroje!

Mali zawodnicy i… zawodniczki z Gniewskich Orłów (juniorzy naszego klubu KS Weber Szprudowo) z entuzjazmem zareagowali na swoje pierwsze, profesjonalne stroje, które stały się symbolem przynależności do drużyny. Od tej chwili wszystkie mecze rozgrywać będą w zespołowych barwach.

Dzień otwarty

Poznaj Zakład „od środka” – Dzień Otwarty 2013

Dzień Otwarty stanowi dobrą okazję, żeby przekonać się, jak działamy „od podszewki”. Poznanie Zakładu od środka było motywem przewodnim tegorocznego Dnia Otwartego. Odkrycie tajników wytwarzania keramzytu, przejażdżki kolejką oraz… wspólne posadzenie migdałowca – te i wiele innych atrakcji czekało na dzieci i dorosłych

Miasto

Historia pełna zabawy – Vivat Vasa 2013

Historyczne obchody Vivat Vasa 2013 jak zwykle cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców Gniewu. To wyjątkowe święto było okazją do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie przygotowaliśmy moc atrakcji dla małych i dużych Gości. To był niezapomniany dzień na Zamku!