Edukacja

40-lecie Zakładu

Nauka poprzez eksperyment

Wyprawa do gdyńskiego Centrum Nauki Experyment była nagrodą dla młodych twórców, których prace zwyciężyły w konkursie „Kronika Gniewskiej Rodziny”. Nie zabrakło ciekawych doświadczeń i wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci.

Warsztaty

Pomyśl o przyszłości już dziś - warsztaty dla gimnazjalistów

Czy w wieku gimnazjalnym warto już zastanawiać się nad swoimi zawodowymi perspektywami? Jak najbardziej! Poszerzaniu świadomości w tym zakresie poświęcone były warsztaty dla młodzieży, które odbyły się w Zakładzie Produkcji Kruszyw już po raz czwarty.

Sponsoring

Dzień Dziecka 2016 - Przedszkole w Gniewie

W dniu 3 czerwca 2016 r. na terenie Przedszkola w Gniewie odbył się coroczny festyn z okazji Dnia Dziecka. Imprezę licznie odwiedzili mieszkańcy Gniewu, nie tylko wychowankowie przedszkola, ale całe rodziny. Nasz Zakład tradycyjnie wspierał to wydarzenie.

40-lecie Zakładu

Pomagamy odkryć ślady historii „z wczoraj”

Ruszyła już trzecia odsłona konkursu dla uczniów „Dla Gniewu: wczoraj, dziś i jutro”. W tym roku, przed młodymi artystami czeka nowe wyzwanie – zapoznanie się z historią Gniewu sprzed 40 lat i przedstawienie jej w twórczy sposób. Nadesłane prace posłużą do stworzenia księgi wszystkich Gniewian – „Kroniki Gniewskiej Rodziny”.

Stypendium

Wystartuj po lepszą przyszłość z „Wiedzą Start”!

Kwiecień to czas intensywnej nauki dla gimnazjalistów, oraz … kolejnej odsłony naszego programu stypendialnego, który ruszył pod zmienioną nazwą „Wiedza Start”.