Edukacja

Stypendium

Pomagamy uczniom rozwinąć skrzydła – ruszyła II edycja programu stypendialnego

W tym roku szkolnym gimnazjaliści mogą po raz drugi wystartować po lepszą przyszłość z naszym Zakładem. Wszystko dzięki ufundowanemu przez nas stypendium, które otrzymali czterej najzdolniejsi uczniowie za najlepsze wyniki z próbnej części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego.

Sponsoring

Mikołaj istnieje naprawdę!

4 grudnia Przedszkole w Gniewie opanował świąteczno-mikołajowy klimat i nie przeszkodził w tym nawet brak śniegu za oknem! Tego dnia do przedszkolaków przyszedł prawdziwy Mikołaj, który wręczał dzieciom prezenty i łakocie. W odwiedzinach Mikołaja swój udział miał również nasz Zakład.

Konkursy (Inne)

Laureaci konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu”

Tysiące uczestników, setki godzin przygotowywań, trzydziestu dwoje artystów zakwalifikowanych do ostatniego etapu i jeden emocjonujący finał! Szósta edycja konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu” już za nami!

40-lecie Zakładu

Piękne miasto w centrum Gniewu!

Piękno malowniczych uliczek, tajemnice zamkowych komnat oraz kociewskie motywy połączyły się w konkursie „Ja i moje miasto dziś”. 39 wyróżnionych i zwycięskich prac zostało ustawionych na kilkumetrowych tablicach w centrum Gniewu. Wystawa była częścią nagród w konkursie zorganizowanym przez nasz Zakład.

Sponsoring

Święto całej rodziny!

Kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez przedszkole w Gniewie zakończyła się powodzeniem. Co roku impreza cieszy się dużą popularnością wśród małych i dużych mieszkańców Gniewu. Na festyn z niecierpliwością czekają zwłaszcza maluchy, dla których organizatorzy przygotowują moc niespodzianek z okazji Dnia Dziecka.