Edukacja

40-lecie Zakładu

Gniew zatrzymany w kadrze – warsztaty fotograficzne

Naciśnięcie spustu migawki i… akcja! Kilkunastu gimnazjalistów z Gniewu i okolic wytężało wzrok i skupiało swój umysł, aby uchwycić jak najlepsze kadry. Pod czujnym okiem fotografów z gniewskiego „Studia A” młodzi artyści uczyli się pasjonującego rzemiosła podczas profesjonalnych warsztatów fotograficznych.

40-lecie Zakładu

Twórcza wycieczka do Centrum Hewelianum

Edycja cyklu konkursowego dla Gniewu w 2015 r. pt. Ja i moje miasto dziś zakończyła się w prawdziwie naukowym stylu! 24 czerwca kilkunastu młodych zwycięzców wzięło udział w wycieczce do Centrum Hewelianum, gdzie czekała na nich porcja ciekawych atrakcji! Wyjazd był jedną z nagród konkursu zorganizowanego przez Zakład Produkcji Keramzytu.

Stypendium

Zamknęliśmy I edycję naszego programu stypendialnego

Jesteś uczniem III klasy gimnazjum na terenie gminy Gniew? Interesują Cię przedmioty ścisłe, a na egzaminach gimnazjalnych dasz z siebie wszystko? Wystartuj po lepszą przyszłość – zostań stypendystą naszego programu „Weber Start”!

40-lecie Zakładu

Konkurs "Ja i moje miasto dziś"

Piękno malowniczych uliczek, tajemnice zamkowych komnat, kociewskie motywy i gwara – co je łączy? Konkurs „Ja i moje miasto dziś”, w którym dzieci i młodzież przedstawiły swoimi oczami kociewski Gniew. Zabawa była częścią obchodzonego w Gniewie „Roku Tożsamości Kociewskiej”, nad którym honorowy patronat objął Urząd Miasta i Gminy Gniew. 

Warsztaty

Majowe spotkania – warsztaty dla młodzieży

Decyzje, które mogą wpłynąć na przyszłe życie człowieka często podejmuje się już w gimnazjum. Pytania: Jaką szkołę wybrać? Jaki kierunek studiów zapewni stabilną i dobrze płatną pracę? Jakie rodzime firmy warte są uwagi? nurtują każdego młodego człowieka, który stoi przed dokonaniem ważnych, życiowych decyzji np. wyborze uczelni.