Edukacja

Konkursy (Inne)

„Odkrywamy Talenty na Pomorzu” z naszym Zakładem

Dotychczas ponad 2000 utalentowanych uczestników, dzieci i młodzieży ze wszystkich powiatów województwa pomorskiego, wzięło udział w pięciu edycjach Konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu”.

Sponsoring

Mikołajki jak z bajki… Magia świąt w gniewskim przedszkolu

Tego roku Mikołajki w gniewskim przedszkolu zaczęły się wcześnie rano! Mikołaj zawitał do przedszkolaków skoro świt – moc świątecznych atrakcji czekała na nie już od godziny 6:30. Jak zwykle, Mikołaj odwiedził wszystkie maluchy i rozdał upominki oraz słodycze.

Sponsoring

Uczniu, noś odblaski! Nasz Zakład współorganizatorem akcji „Bezpieczny uczeń”

Nadeszła jesień, a wraz z nią coraz krótsze i ciemniejsze dni, co powoduje wzrost ryzyka wypadków z udziałem pieszych, w tym także dzieci… Dlatego wspólnie z gniewską Strażą Miejską oraz Centrum Aktywnych Gniew podjęliśmy działania edukacyjno-prewencyjne.

40-lecie Zakładu

Finaliści konkursu „Gniew 2054” w Centrum Nauki „Experyment”

Nauka wcale nie musi być nudna, gdy można doświadczyć jej na samym sobie – tego dowiedzieli się finaliści konkursu „Gniew 2054” podczas wycieczki do Centrum Nauki „Experyment” w Gdyni.  Autorzy nagrodzonych prac mogli m.in. wywołać tornado, zobaczyć, jak będą wyglądać za 50 lat oraz sprawdzić, czy trudno jest poruszać się na wózku inwalidzkim.

Sponsoring

Dmuchawce, latawce, słońce, a nie wiatr - Festyn Rodzinny gniewskiego przedszkola

Było dużo śmiechu, zabawy i radości. Festyn Rodzinny zorganizowany 30 maja z okazji Dnia Dziecka udał się w stu procentach – potwierdziły to uśmiechy młodych uczestników. Wydarzenie mogło się odbyć m.in. dzięki pomocy naszego Zakładu –  sponsora Festynu.