Edukacja

Warsztaty

Pewnym krokiem w przyszłość – warsztaty dla gimnazjalistów

Jaką szkołę wybrać, by w przyszłości znaleźć atrakcyjne miejsce pracy? Co wytwarza się w lokalnych firmach oraz jak wyglądają najnowocześniejsze procesy produkcyjne? To pytania, na które wspólnie z młodzieżą próbowaliśmy odpowiedzieć podczas zorganizowanych przez nas warsztatów.

40-lecie Zakładu

„Gniew 2054” – przyszłość malowana kredką

Przedstawienie futurystycznej wizji Gniewu za 40 lat – przed takim zadaniem stanęli uczniowie biorący udział w edycji konkursu „Dla Gniewu: wczoraj dziś i jutro” organizowanego przez nasz Zakład. Dzieci zaprezentowały różne obrazy przyszłości– od samochodów napędzanych coca-colą, po… teleportację. Tematyka konkursu inspirowana była 40-leciem Zakładu i stanowiła okazję, by wybiec w przyszłość…

Sponsoring

Mikołajkowe święto w gniewskim przedszkolu

Jak Mikołaj wchodzi przez komin? Czy renifery naprawdę latają? Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki miały możliwość zadania nurtujących je pytań. Odwiedziny świętego były prawdziwą niespodzianką dla maluchów i dostarczyło mnóstwo pozytywnych wrażeń zarówno organizatorom, jak i uczestnikom tego spotkania.

Sponsoring

Pomagamy kształcić przyszłych adeptów hotelarstwa

Co łączy gniewską szkołę, Zamek oraz… nasz Zakład? Wspólnie połączyliśmy wysiłki, by zagwarantować młodym mieszkańcom pewną przyszłość. Bo kiedy w grę wchodzi ważna sprawa, w Gniewie wszyscy potrafimy działać razem.

Sponsoring

Święto Malucha w gniewskim przedszkolu

Festyn Rodzinny zorganizowany przez gniewskie przedszkole zakończył się wielkim sukcesem. Świadczyły o tym radosne buzie przedszkolaków, które tego dnia czekało mnóstwo świetnej zabawy. Podczas gdy pociechy bawiły się na całego, rodzice oddawali się pogawędkom przy kawie i ciastku w „Letniej Kawiarence”.