Konkursy

Konkursy (Inne)

Jak widzisz świat gniewskich legend? Rusza nowy konkurs

Tajemnicze zamki, magiczne rzeki, lasy pełne zjaw i duchów, zwierzęta mówiące ludzkim językiem, zaklęte skarby, zaczarowane drzewa… Jak uczniowie szkół podstawowych wyobrażają sobie scenerię gniewskich legend?

40-lecie Zakładu

Kronika Gniewskiej Rodziny - zwycięskie prace

Konkurs pt. "Kronika Gniewskiej Rodziny" został rozstrzygnięty. Mamy przyjemność zaprezentować prace konkursowe naszych zdolnych młodych artystów.

40-lecie Zakładu

Nauka poprzez eksperyment

Wyprawa do gdyńskiego Centrum Nauki Experyment była nagrodą dla młodych twórców, których prace zwyciężyły w konkursie „Kronika Gniewskiej Rodziny”. Nie zabrakło ciekawych doświadczeń i wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci.

40-lecie Zakładu

Pomagamy odkryć ślady historii „z wczoraj”

Ruszyła już trzecia odsłona konkursu dla uczniów „Dla Gniewu: wczoraj, dziś i jutro”. W tym roku, przed młodymi artystami czeka nowe wyzwanie – zapoznanie się z historią Gniewu sprzed 40 lat i przedstawienie jej w twórczy sposób. Nadesłane prace posłużą do stworzenia księgi wszystkich Gniewian – „Kroniki Gniewskiej Rodziny”.

Konkursy (Inne)

Laureaci konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu”

Tysiące uczestników, setki godzin przygotowywań, trzydziestu dwoje artystów zakwalifikowanych do ostatniego etapu i jeden emocjonujący finał! Szósta edycja konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu” już za nami!