Konkursy

40-lecie Zakładu

Piękne miasto w centrum Gniewu!

Piękno malowniczych uliczek, tajemnice zamkowych komnat oraz kociewskie motywy połączyły się w konkursie „Ja i moje miasto dziś”. 39 wyróżnionych i zwycięskich prac zostało ustawionych na kilkumetrowych tablicach w centrum Gniewu. Wystawa była częścią nagród w konkursie zorganizowanym przez nasz Zakład.

40-lecie Zakładu

Gniew zatrzymany w kadrze – warsztaty fotograficzne

Naciśnięcie spustu migawki i… akcja! Kilkunastu gimnazjalistów z Gniewu i okolic wytężało wzrok i skupiało swój umysł, aby uchwycić jak najlepsze kadry. Pod czujnym okiem fotografów z gniewskiego „Studia A” młodzi artyści uczyli się pasjonującego rzemiosła podczas profesjonalnych warsztatów fotograficznych.

40-lecie Zakładu

Twórcza wycieczka do Centrum Hewelianum

Edycja cyklu konkursowego dla Gniewu w 2015 r. pt. Ja i moje miasto dziś zakończyła się w prawdziwie naukowym stylu! 24 czerwca kilkunastu młodych zwycięzców wzięło udział w wycieczce do Centrum Hewelianum, gdzie czekała na nich porcja ciekawych atrakcji! Wyjazd był jedną z nagród konkursu zorganizowanego przez Zakład Produkcji Keramzytu.

40-lecie Zakładu

Konkurs "Ja i moje miasto dziś"

Piękno malowniczych uliczek, tajemnice zamkowych komnat, kociewskie motywy i gwara – co je łączy? Konkurs „Ja i moje miasto dziś”, w którym dzieci i młodzież przedstawiły swoimi oczami kociewski Gniew. Zabawa była częścią obchodzonego w Gniewie „Roku Tożsamości Kociewskiej”, nad którym honorowy patronat objął Urząd Miasta i Gminy Gniew. 

Konkursy (Inne)

„Odkrywamy Talenty na Pomorzu” z naszym Zakładem

Dotychczas ponad 2000 utalentowanych uczestników, dzieci i młodzieży ze wszystkich powiatów województwa pomorskiego, wzięło udział w pięciu edycjach Konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu”.