Konkurs dla uczniów pt. „Zaprojektuj swój wymarzony i ekologiczny dom”

Nowy konkurs Zakładu Produkcji Kruszyw dla dzieci i młodzieży uczących się w szkołach podstawowych gminy i miasta Gniew.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych gminy i miasta Gniew do udziału w naszym nowym konkursie pt. „Zaprojektuj swój wymarzony i ekologiczny dom”.

 

Uruchom wyobraźnię i przedstaw jak wyobrażasz sobie swój wymarzony, ekologiczny i nowoczesny dom!

 

Celem naszego konkursu jest promocja nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie jednorodzinnym oraz zachęcanie uczniów do kreatywności, oryginalnych rozwiązań oraz  rozwijania umiejętności plastycznych.

 

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie miasta i gminy Gniew. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie indywidualnie.

 

Konkurs jest realizowany w dwóch kategoriach wiekowych:

  • szkoła podstawowa (I – III klasy),
  • szkoła podstawowa (IV – VIII klasy).

 

Prace konkursowe tj. projekty wymarzonych domów można składać w formie plastycznej (rysunki, obrazy, wyklejanki, wycinanki lub kolaże dowolną techniką) lub w formie elektronicznej. Prosimy jednak o wydruk tych projektów. Prace powinny zostać stworzone w formacie A3.

 

Więcej szczegółów w regulaminie naszego konkursu:

 

Regulamin konkursu

 

Plakat konkursu

 

 

20.11.2019

Zobacz również:

Czas na młodzież! Warsztaty z Zakładem Produkcji Kruszyw

Dlaczego projektuje się ogrody na dachach budynków? Tego mogli dowiedzieć się uczestnicy kolejnych warsztatów zorganizowanych przez nasz Zakład.

Warsztaty Gniew 2016

Pomyśl o przyszłości już dziś – warsztaty dla gimnazjalistów

Czy w wieku gimnazjalnym warto już zastanawiać się nad swoimi zawodowymi perspektywami? Jak najbardziej! Poszerzaniu świadomości w tym zakresie poświęcone były warsztaty dla młodzieży, które odbyły się w Zakładzie Produkcji Kruszyw już po raz czwarty.

Warsztaty 2016 - Zaklad Produkcji Kruszyw

Majowe spotkania – warsztaty dla młodzieży

Decyzje, które mogą wpłynąć na przyszłe życie człowieka często podejmuje się już w gimnazjum. Pytania: Jaką szkołę wybrać? Jaki kierunek studiów zapewni stabilną i dobrze płatną pracę? Jakie rodzime firmy warte są uwagi? nurtują każdego młodego człowieka, który stoi przed dokonaniem ważnych, życiowych decyzji np. wyborze uczelni.