Czwarta edycja programu stypendialnego „Wiedza Start”

Czy w wieku gimnazjalnym warto już zastanawiać się nad swoimi zawodowymi perspektywami? Jak najbardziej! Zapraszamy do udziału w programie stypendialnym naszego Zakładu!


Autorski pomysł

Dla uczniów gimnazjów z gminy Gniew Zakład Produkcji Kruszyw przygotował program „Wiedza Start”. To już jego czwarta edycja!

Jeśli przedmioty ścisłe to Twoja mocna strona – zgodnie z hasłem programu – „wystartuj po lepszą przyszłość”!
4 najzdolniejszych uczniów, którzy w częściach matematycznej i przyrodniczej na próbnym egzaminie gimnazjalnym w grudniu br. osiągną najwyższą średnią arytmetyczną uzyskanych punktów, czeka stypendium w formie pieniężnej. Zgodnie z regulaminem przypadnie ono trzem wychowankom Gimnazjum w Gniewie oraz jednemu z Gimnazjum w Opaleniu. Finał tej edycji odbędzie się w czerwcu 2018 r. Program stypendialny realizowany jest w całości ze środków Zakładu.

 

„Wiedza Start” to nasz autorski pomysł na wsparcie młodych, zdolnych ludzi, których wokół nie brakuje. Postawiliśmy na młodzież, która interesuje się przedmiotami ścisłymi i w przeciągu najbliższych kilku lat będzie wchodzić w dorosłe życie – mówi Joanna Wachowska, koordynator ds. komunikacji Zakładu.

 

 

Gdzie szukać informacji?

 

Pełen regulamin programu stypendialnego „Wiedza Start” dostępny jest u Dyrekcji w gimnazjach w Gniewie i Opaleniu, na stronie www.gimnazjumgniew.vot.pl, www.zsopalenie.pl oraz w siedzibie Zakładu Produkcji Kruszyw w Gniewie.

 

27.10.2017

 

Plakat programu „Wiedza Start”

 

Regulamin programu „Wiedza Start”

Zobacz również:

Stypendium dla ósmoklasistów

Wierzymy, że w młodych mieszkańcach Gniewu tkwi potencjał. Dlatego stworzyliśmy program stypendialny, który będzie wspierał przyszłych inżynierów. W lipcu tego roku po raz kolejny nagrodzimy uczniów kończących ósme klasy.

Piąta edycja programu stypendialnego

W grudniu tego roku odbędą się ostatnie próbne egzaminy gimnazjalne – dla wszystkich tych uczniów, którzy kończą naukę w starym systemie edukacji. Oznacza to również kolejną szansę dla gimnazjalistów z gminy Gniew na zdobycie stypendium z programu „Wiedza Start” realizowanego przez Zakład Produkcji Kruszyw.

Tegoroczni stypendyści programu „Wiedza Start”

Wystartowali po lepszą przyszłość. Znamy tegorocznych stypendystów programu „Wiedza Start”.