Tegoroczni stypendyści programu „Wiedza Start”

Wystartowali po lepszą przyszłość. Znamy tegorocznych stypendystów programu „Wiedza Start”.

 

Zakład Produkcji Kruszyw jest inicjatorem wielu działań na rzecz rozwoju regionu. Jednym z ważniejszych prowadzonych programów jest „Wiedza Start” – stypendium dla najlepszych gimnazjalistów.

 

Program powstał z myślą o docenieniu najzdolniejszych z zakresu nauk ścisłych. Co roku premiowane są cztery osoby, które wykażą się szeroką znajomością praw fizyki, chemii, biologii czy matematyki. Warunkiem zdobycia stypendium jest osiągnięcie wysokich wyników na egzaminach gimnazjalnych z kategorii nauk przyrodniczych i matematycznych.

 

W tym roku najwyższą średnią arytmetyczną z tych dwóch przedmiotów uzyskali Paulina Guss i Jagoda Schultz z klasy III e oraz Mateusz Cybura z klasy III c ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. gen. Józefa Hallera w Gniewie oraz Beata Rocławska z Zespołu Szkół im. Józefa Czyżewskiego w Opaleniu.

 

Wręczenie nagród odbyło się podczas pożegnania klas gimnazjalnych, nagrody finansowe mogły więc osłodzić gimnazjalistom rozstania z kolegami i koleżankami ze szkoły.

 

25.06.2018

Zobacz również:

Stypendium dla ósmoklasistów

Wierzymy, że w młodych mieszkańcach Gniewu tkwi potencjał. Dlatego stworzyliśmy program stypendialny, który będzie wspierał przyszłych inżynierów. W lipcu tego roku po raz kolejny nagrodzimy uczniów kończących ósme klasy.

Piąta edycja programu stypendialnego

W grudniu tego roku odbędą się ostatnie próbne egzaminy gimnazjalne – dla wszystkich tych uczniów, którzy kończą naukę w starym systemie edukacji. Oznacza to również kolejną szansę dla gimnazjalistów z gminy Gniew na zdobycie stypendium z programu „Wiedza Start” realizowanego przez Zakład Produkcji Kruszyw.

Czwarta edycja programu stypendialnego „Wiedza Start”

Czy w wieku gimnazjalnym warto już zastanawiać się nad swoimi zawodowymi perspektywami? Jak najbardziej! Zapraszamy do udziału w programie stypendialnym naszego Zakładu!