Mieszkańcy

Miasto

Dzień Kobiet w restauracji "Na Wzgórzu"

Dzień 8 marca na stałe wpisał się w kalendarzu świętem wszystkich kobiet. Tego dnia zaprosiliśmy Panie – sąsiadki i pracownice naszego Zakładu oraz Panie ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Gniewie na słodki poczęstunek.

Miasto

Nasz Zakład wyróżniony jako Firma Społeczna Roku 2015

W środę, 16 grudnia na Zamku w Gniewie, podczas IX edycji Gminnej Gali Wolontariatu nasz Zakład został wyróżniony w kategorii Firmy Prospołecznej Roku 2015.

Miasto

Żołnierskie Gniewinki 2015

To był niezwykły dzień – Gniew świętował 718 rocznicę nadania praw miejskich w prawdziwie żołnierskim stylu. Uroczystość miała również na celu upamiętnienie żołnierzy z 16 Pomorskiej Dywizji Piechoty, którzy stacjonowali w Gniewie w latach 1920-1939 oraz stanowiła święto współczesnego żołnierza.

Dzień otwarty

Rekordowo i sportowo – Dzień Otwarty 2015

Motywem przewodnim Dni Otwartych 2015 był sport, a konkretnie zawody rowerowe. Podczas zakładowego turnieju uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją kondycję podczas jazdy na „dwóch kółkach” oraz porównać osiągnięte wyniki z mistrzami kolarstwa.

Sponsoring

Piękno tkwi w szczegółach – konkurs „Kalendarz Gniew 2015”

Słońce złapane w pajęczą sieć, bociany na dachu piekarni, pełen uroku detale gniewskich uliczek – zdjęcia do kalendarza „Gniew 2015” pokazują, że piękno naszego miasta tkwi w przyrodzie i architekturze.