Mieszkańcy

Miasto

Powitaj szkołę z uśmiechem – Vivat Vasa 2014

„Vivat Gniew 1626” to święto, podczas którego uczestnicy mogli na nowo przeżyć wydarzenia sprzed kilkuset lat. Stoisko naszego Zakładu stanowiło ciekawą alternatywę dla historycznych atrakcji – na najmłodszych czekała prawdziwie cyrkowa zabawa!

Sponsoring

„Seniorze, masz głos” – wspieramy gniewskich Seniorów

W swoich działaniach nie ograniczamy się do wspierania dzieci i młodzieży. Tym razem wspólnie z Gniewskim Uniwersytetem III Wieku postawiliśmy na działania adresowane do gniewskich seniorów.

Dzień otwarty

Urodziny 40-latka - Dzień Otwarty 2014

W 2014 r. Dzień Otwarty zbiegł się obchodami 40-lecia Zakładu, który jak przystało na pełnego werwy i zapału „czterdziestolatka” zapewnił swoim Gościom mnóstwo zabawy. Na dzieci czekały m.in. przejazdy kolejką, skoki na euro bungee i pełna kolorów strefa artystyczna.

Miasto

Festyn rodzinny w Tymawie

Dnia 31 maja 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej SPSP w Tymawie odbył się Festyn Rodzinny. Na początku przedszkolaki i uczniowie klasy I-II przedstawili program artystyczny z okazji Dnia Mamy. Nie obyło się bez łez i wzruszenia mam.

Miasto

Dumny Czterdziestolatek - Majówka z Kociewiem 2014

„Majówka z Kociewiem” była radosnym świętem dla wszystkich z mieszkańców Gniewu. W tym dniu, oprócz licznych zabaw i atrakcji miało miejsce wyjątkowe wydarzenie.W murach gniewskiego Zamku otrzymaliśmy wyróżnienie za 40-letni wkład w budowaniu historii miasta.