Dzień Otwarty

Nasze relacje z otoczeniem są dla nas bardzo ważne. Dlatego od kilku lat zapraszamy wszystkich chętnych do zwiedzenia Zakładu „od środka” podczas Dni Otwartych. To okazja do poznania nie tylko tajników produkcji keramzytu, ale również… siebie nawzajem. Miła atmosfera gwarantowana – spotkajmy się w naszym Zakładzie!

Dzień otwarty

Dzień Otwarty Zakładu - po raz szósty

To był udany weekend z naszym Zakładem. Po raz szósty liczne grono mieszkańców uczestniczyło w naszym Dniu Otwartym.

Dzień otwarty

Wolna sobota? Wybierz się na Dzień Otwarty naszego Zakładu!

Szykuje się udany weekend w Gniewie. 16 czerwca Zakład Produkcji Kruszyw już po raz szósty otwiera dla chętnych swoje podwoje podczas Dnia Otwartego pod hasłem „Roztańczony Gniew”.

Dzień otwarty

„Wbiegnij w lato” – Dzień Otwarty 2016

11 czerwca, po raz kolejny nasz Zakład otworzył swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „Wbiegnij w lato” i zgromadziło aż 399 osób.

Dzień otwarty

Aktywne powitanie lata!

11 czerwca, już po raz piąty nasz Zakład otworzy swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. Tym razem wydarzenie odbywa się pod hasłem „Wbiegnij w lato!” i oprócz tradycyjnego zwiedzania terenów Zakładu, uczestnicy będą mogli aktywnie przygotować się do nadchodzącego lata.

Dzień otwarty

Rekordowo i sportowo – Dzień Otwarty 2015

Motywem przewodnim Dni Otwartych 2015 był sport, a konkretnie zawody rowerowe. Podczas zakładowego turnieju uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją kondycję podczas jazdy na „dwóch kółkach” oraz porównać osiągnięte wyniki z mistrzami kolarstwa.