Aktywne powitanie lata!

11 czerwca, już po raz piąty nasz Zakład otworzy swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. Tym razem wydarzenie odbywa się pod hasłem „Wbiegnij w lato!” i oprócz tradycyjnego zwiedzania terenów Zakładu, uczestnicy będą mogli aktywnie przygotować się do nadchodzącego lata. Jak co roku, Goście mogą liczyć na mnóstwo pozytywnych wrażeń – będzie rozrywkowo, biegowo i…wakacyjnie!

 

Zwiedzanie Zakładu

 

Stałym (ale wciąż wyczekiwanym) punktem programu jest zwiedzanie terenów naszego Zakładu. Goście poznają go „od środka”, jednak spacery po Zakładzie, kopalni i wizyta w laboratorium są tylko wstępem do dalszych atrakcji.

 

„Wbiegnij w lato”

 

 

Tego dnia każdy będzie mógł „wbiec w lato” za sprawą turnieju biegowego, który odbędzie się na terenie Zakładu. Natomiast na stoisku „Ogrodnictwo z Keramzytem” wszyscy odwiedzający otrzymają kwiatowe upominki.

 

Atrakcje dla najmłodszych

 

To jednak nie koniec niespodzianek! Na najmłodszych uczestników czekają plastyczno-kreatywne zabawy w „Dziecięcym Kąciku Ekologicznym” oraz „Kąciku Malucha”, a także aktywna zabawa na „Bungee Run” i dmuchańcach.

 

Zadbaliśmy także o podniebienia uczestników – przewidziane są przysmaki z grilla oraz własnoręczne pieczenie kiełbasek.

 

Warto zatem zarezerwować czas na sobotę 11 czerwca i aktywnie rozpocząć lato z naszym Zakładem!

 

10.05.2016

Zobacz również:

Dzień Otwarty Zakładu – po raz szósty

To był udany weekend z naszym Zakładem. Po raz szósty liczne grono mieszkańców uczestniczyło w naszym Dniu Otwartym.

Wolna sobota? Wybierz się na Dzień Otwarty naszego Zakładu!

Szykuje się udany weekend w Gniewie. 16 czerwca Zakład Produkcji Kruszyw już po raz szósty otwiera dla chętnych swoje podwoje podczas Dnia Otwartego pod hasłem „Roztańczony Gniew”.

Dzien Otwarty Zakładu Produkcji Kruszyw

„Wbiegnij w lato” – Dzień Otwarty 2016

11 czerwca, po raz kolejny nasz Zakład otworzył swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „Wbiegnij w lato” i zgromadziło aż 399 osób.