Dzień Otwarty Zakładu – po raz szósty

To był udany weekend z naszym Zakładem. Po raz szósty liczne grono mieszkańców uczestniczyło w naszym Dniu Otwartym.

 

Odwiedzający tego dnia mieli możliwość, wraz z przewodnikami, poznać od zaplecza pracę Zakładu.  Jednakże atrakcji było o wiele więcej. Goście mogli wziąć udział w zabawach i konkursach związanych z tańcem. W programie znalazło się „disco szaleństwo” na specjalnych matach czy zajęcia zumby.

 

Nie zapomniano także o najmłodszych – przewidziano dla nich m. in. kącik plastyczny, taneczno-animacyjny, dmuchaną zjeżdżalnię, suchy basen czy konkursy z nagrodami, a to wszystko pod opieką animatorek. Ogromną frajdą dla dzieci było zwiedzanie zakładu kolejką.

 

22.06.2018

Zobacz również:

Wolna sobota? Wybierz się na Dzień Otwarty naszego Zakładu!

Szykuje się udany weekend w Gniewie. 16 czerwca Zakład Produkcji Kruszyw już po raz szósty otwiera dla chętnych swoje podwoje podczas Dnia Otwartego pod hasłem „Roztańczony Gniew”.

Dzien Otwarty Zakładu Produkcji Kruszyw

„Wbiegnij w lato” – Dzień Otwarty 2016

11 czerwca, po raz kolejny nasz Zakład otworzył swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „Wbiegnij w lato” i zgromadziło aż 399 osób.

Aktywne powitanie lata!

11 czerwca, już po raz piąty nasz Zakład otworzy swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. Tym razem wydarzenie odbywa się pod hasłem „Wbiegnij w lato!” i oprócz tradycyjnego zwiedzania terenów Zakładu, uczestnicy będą mogli aktywnie przygotować się do nadchodzącego lata.