Wolna sobota? Wybierz się na Dzień Otwarty naszego Zakładu!

Szykuje się udany weekend w Gniewie. 16 czerwca Zakład Produkcji Kruszyw już po raz szósty otwiera dla chętnych swoje podwoje podczas Dnia Otwartego pod hasłem „Roztańczony Gniew”.

 

Nieczęsto mamy możliwość poznać zaplecze największych zakładów produkcyjnych. Taka okazja nadarzy się już w sobotę 16 czerwca – chętni będą mogli wraz z przewodnikami zobaczyć Zakład Produkcji Kruszyw.

 

W planie przewidziane jest zwiedzanie samego Zakładu, zajrzenie do specjalistycznego laboratorium, odwiedzenie kopalni i rekultywowanych terenów, a także krótka lekcja na temat praktycznych zastosowań keramzytu. Nową wiedzę będzie można wykorzystać w opiece nad kwiatkami doniczkowymi, które chętni otrzymają w formie upominku w namiocie „Leca Ogrodnictwo”.

 

Jednak Dzień Otwarty to nie tylko zwiedzanie!

 

Goście Zakładu będą mogli wziąć udział w zabawach i konkursach związanych z jedną z najpopularniejszych aktywności ruchowych – tańcem. W programie znajdziemy „disco szaleństwo” na specjalnych matach czy zajęcia z niezwykle popularnej Zumby prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę.

 

Nie zapomniano także o najmłodszych – przewidziano dla nich m. in. kącik plastyczny, taneczno-animacyjny, dmuchaną zjeżdżalnię, suchy basen czy konkursy z nagrodami, a to wszystko pod opieką animatorek. Ogromną frajdę dzieciom dostarczy także okazja do zwiedzenia Zakładu kolejką.

 

Dzień na świeżym powietrzu potrafi pobudzić apetyt, nikt jednak nie powinien wyjść głodny. Wśród atrakcji przewidziano również grill i wspólne pieczenie kiełbasek, które pozwoli podzielić się wrażeniami i zintegrować z innymi uczestnikami.

 

Gdyby kogoś zainteresował program, ale jednak obawiał się o transport, odpowiadamy – nie ma się o co martwić. Organizatorzy pomyśleli również o tym aspekcie. Na stacji Gniew Centrum (Latocha) o godz. 10.45 będzie czekała darmowa komunikacja, która odwiezie nas spod Zakładu z powrotem w to samo miejsce o godz. 16.15.

 

16 czerwca Gniew będzie roztańczony, Ty bądź wraz z nim! Nie przegap takiej okazji i wybierz się na Dzień Otwarty Zakładu Produkcji Kruszyw!

 

 

22.05.2018

Zobacz również:

Dzień Otwarty Zakładu – po raz szósty

To był udany weekend z naszym Zakładem. Po raz szósty liczne grono mieszkańców uczestniczyło w naszym Dniu Otwartym.

Dzien Otwarty Zakładu Produkcji Kruszyw

„Wbiegnij w lato” – Dzień Otwarty 2016

11 czerwca, po raz kolejny nasz Zakład otworzył swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „Wbiegnij w lato” i zgromadziło aż 399 osób.

Aktywne powitanie lata!

11 czerwca, już po raz piąty nasz Zakład otworzy swoje drzwi dla mieszkańców Gniewu i okolic. Tym razem wydarzenie odbywa się pod hasłem „Wbiegnij w lato!” i oprócz tradycyjnego zwiedzania terenów Zakładu, uczestnicy będą mogli aktywnie przygotować się do nadchodzącego lata.