Powitaj szkołę z uśmiechem – Vivat Vasa 2014

„Vivat Gniew 1626” to święto, podczas którego uczestnicy mogli na nowo przeżyć wydarzenia sprzed kilkuset lat. Stoisko naszego Zakładu stanowiło ciekawą alternatywę dla historycznych atrakcji – na najmłodszych czekała prawdziwie cyrkowa zabawa! Klauni, nauka żonglowania i chodzenia na szczudłach oraz wiele innych atrakcji miało zachęcać najmłodszych do radosnego powitania roku szkolnego.

 

Radosne powitanie szkoły

 

Pokazy, wystawy, turniej i widowisko – w ubiegły weekend na zamku w Gniewie czekało mnóstwo historycznych atrakcji. Dzieci miały jednak ciekawą alternatywę dzięki Zakładowi Produkcji Keramzytu – wesoły klaun zachęcał do radosnego powitania szkoły! Rozdawał najmłodszym upominki, m.in. przydatne akcesoria szkolne oraz kolorowe baloniki. Pociechy wzięły także udział w cyrkowych zabawach. Mogły zobaczyć, jak to jest być dorosłym dzięki szczudłom, pożonglować, skryć się pod chustą klanzy, a także sprawdzić swoją zręczność w wielu konkursach. Podczas zabaw i akrobacji Zakład dostarczał najmłodszym pyszne krówki.

 

Porady specjalistów

 

Na naszym stoisku nie zabrakło też ciekawostek dla dorosłych – każdy zainteresowany mógł się dowiedzieć, jak wiele zastosowań w ogrodnictwie ma keramzyt. Porad udzielali specjaliści z obchodzącego 40-lecie istnienia Zakładu Produkcji Keramzytu. Ci, którzy pogłębili swoją wiedzę otrzymali prezenty – próbki keramzytu, do zastosowaniu w przydomowych ogrodach.

 

Pomorskie Święto Wisły

 

Nasz Zakład był również jednym ze sponsorów „Pomorskiego Święta Wisły” odbywającego się równolegle do wydarzenia historycznego „Vivat Gniew 1626”.

 

30.08.2014

Zobacz również:

Dzień dla ciała, ducha i urody – Święto Kobiet w Gniewie

8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna znaleźć chwilę dla siebie. Z tej okazji, o dobrą atmosferę i samopoczucie Pań po raz kolejny zadbał nasz Zakład. Wszystko za sprawą wydarzenia w gniewskiej restauracji „Na Wzgórzu” – muzyczne ballady, prezenty-niespodzianki oraz pokazy wizażu sprawiły, że każda z uczestniczek mogła poczuć się wyjątkowo!

Zapraszamy na spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Zakład Produkcji Kruszyw zaprasza Panie na sąsiedzkie spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W programie słodki poczęstunek i niespodzianka dla wszystkich Pań. Zapraszamy w środę 8 marca br. na godz. 13:00 do restauracji "Na Wzgórzu" w Gniewie. Zobacz również: Dzień dla ciała, ducha i urody – Święto Kobiet w Gniewie8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna znaleźć chwilę dla siebie. Z tej okazji, o dobrą atmosferę i samopoczucie Pań po raz kolejny zadbał nasz Zakład. Wszystko za sprawą wydarzenia w gniewskiej restauracji „Na Wzgórzu” – muzyczne ballady, prezenty-niespodzianki oraz pokazy wizażu sprawiły, że każda z uczestniczek mogła poczuć się wyjątkowo! Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej – odebraliśmy nagrodę9 grudnia br. w Subkowach wyróżniono wolontariuszy powiatu tczewskiego i gminy Subkowy. W kategorii „Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej 2016” zwyciężył nasz Zakład w Gniewie. Mikołajki z naszym Zakładem5 grudnia br. restaurację „Na Wzgórzu” opanował świąteczno-mikołajowy klimat, a to za sprawą niezwykłych gości. Tego dnia do dzieci z sąsiedztwa Zakładu Produkcji Kruszyw przybył prawdziwy Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty.

Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej – odebraliśmy nagrodę

9 grudnia br. w Subkowach wyróżniono wolontariuszy powiatu tczewskiego i gminy Subkowy. W kategorii „Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej 2016” zwyciężył nasz Zakład w Gniewie.