Festyn sportowy ŚDS w Gniewie

Po raz drugi Środowiskowy Dom Samopomocy w Gniewie zorganizował festyn sportowy integrujący niepełnosprawnych podopiecznych samej placówki oraz innych zaprzyjaźnionych ośrodków. My też tam byliśmy 🙂


Festyn odbył się w środę 14 września br., tym razem jednak na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego „Maciejówka” w Opaleniu. To klimatyczny zakątek, gdzie każdy miłośnik natury, spokoju oraz aktywnego wypoczynku może znaleźć coś dla siebie.

Słoneczne nagrody

 

Goście z Środowiskowych Domów Samopomocy Kończewice, Narkowy i Lalkowy aktywnie uczestniczyli w zorganizowanych konkurencjach sportowych. Zwycięzcy otrzymali nagrody, między innymi ufundowane przez nasz Zakład parasole, w kolorze tak żółtym jak słońce, które tego dnia świeciło naprawdę wyjątkowo.

 

14.09.2016

Zobacz również:

Dzień Otwarty Zakładu – po raz szósty

To był udany weekend z naszym Zakładem. Po raz szósty liczne grono mieszkańców uczestniczyło w naszym Dniu Otwartym.

Wolna sobota? Wybierz się na Dzień Otwarty naszego Zakładu!

Szykuje się udany weekend w Gniewie. 16 czerwca Zakład Produkcji Kruszyw już po raz szósty otwiera dla chętnych swoje podwoje podczas Dnia Otwartego pod hasłem „Roztańczony Gniew”.

Dzień dla ciała, ducha i urody – Święto Kobiet w Gniewie

8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna znaleźć chwilę dla siebie. Z tej okazji, o dobrą atmosferę i samopoczucie Pań po raz kolejny zadbał nasz Zakład. Wszystko za sprawą wydarzenia w gniewskiej restauracji „Na Wzgórzu” – muzyczne ballady, prezenty-niespodzianki oraz pokazy wizażu sprawiły, że każda z uczestniczek mogła poczuć się wyjątkowo!