Piękno tkwi w szczegółach – konkurs „Kalendarz Gniew 2015”

Słońce złapane w pajęczą sieć, bociany na dachu piekarni, pełen uroku detale gniewskich uliczek – zdjęcia do kalendarza „Gniew 2015” pokazują, że piękno naszego miasta tkwi w przyrodzie i architekturze.

Konkurs

Przez cały rok 2014 mieszkańcy mogli głosować w konkursie na wybrane zdjęcia do kalendarza ukazującego walory naszej okolicy. Konkurs został zorganizowany przez nasz Zakład wspólnie z panem Grzegorzem Wasielewskim, autorem wszystkich fotografii.

 

Konkurs „Kalendarz Gniew 2015” miał na celu uświadomienie mieszkańcom piękna ich miasta i stanowił rodzaj zaproszenia do odkrywania jego uroków.

 

Konkurs adresowany był do wszystkich mieszkańców gminy Gniew. W okresie od marca do października 2014 roku w miesięczniku „Nowiny Gniewskie” ukazywały się trzy fotografie związane z historią, kulturą i przyrodą naszego miasta.

 

Zwycięzca

Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło oddać głos na wybraną fotografię drogą mailową lub za pomocą wiadomości SMS. Na konkursowiczów, którzy oddali największą ilość głosów czekała atrakcyjna nagroda – aparat fotograficzny.

Największym zaangażowaniem wykazała się pani Joanna Maciejewska, która dzięki wygranej może odtąd sama uwieczniać piękne, gniewskie krajobrazy.

 

Efektem konkursu było powstanie niepowtarzalnego kalendarza „Gniew 2015”.

 

Grudzień 2014

Zobacz również:
Festyn ŚDS Gniew, Maciejówka

Festyn sportowy ŚDS w Gniewie

Po raz drugi Środowiskowy Dom Samopomocy w Gniewie zorganizował festyn sportowy integrujący niepełnosprawnych podopiecznych samej placówki oraz innych zaprzyjaźnionych ośrodków. My też tam byliśmy 🙂

Seniorze masz glos

„Seniorze, masz głos” – wspieramy gniewskich Seniorów

W swoich działaniach nie ograniczamy się do wspierania dzieci i młodzieży. Tym razem wspólnie z Gniewskim Uniwersytetem III Wieku postawiliśmy na działania adresowane do gniewskich seniorów.