Sport

Skate Park

Deskorolka łączy pokolenia!

Ta sobota była naprawdę wyjątkowa! Z okazji rozpoczęcia sezonu na gniewskim skateparku, oprócz deskorolkowców, pojawiły się całe rodziny. Podczas imprezy każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Miłośnicy jazdy na deskorolce mogli wziąć udział w zawodach w dwóch kategoriach wiekowych oraz profesjonalnych warsztatach.

Skate Park

To będzie skoczna zabawa!

Już 7 maja 2016 r. na gniewskim skateparku odbędzie się prawdziwe święto zabawy! Nie tylko sportowej, ale także rodzinnej– oprócz skoków i akrobacji na deskorolkach, organizatorzy przygotowali niespodzianki dla wszystkich mieszkańców.

Klub piłkarski

Futbol łączy ludzi

Z Michałem Bąkowskim, prezesem zarządu KP SGCP WEBER SZPRUDOWO rozmawia Aneta Bartoszek-Pustkowska.

Klub piłkarski

Świąteczny klimat na boisku

Młodzi zawodnicy z drużyny Gniewskie Orły Szprudowo słyną z piłkarskiego zacięcia a w grę wkładają całe serce. Jednak nawet nasi juniorzy na chwilę zapomnieli o treningu, gdy na boisku pojawił się… święty Mikołaj.

Klub piłkarski

Nasz Zakład włączył się w odbudowę boiska

Boisko w Szprudowie przez lata dostarczało rozrywki mieszkańcom najbliższej okolicy. Niestety od czasu, kiedy po remoncie świetlicy zabrakło szatni dla piłkarzy, nie można było na nim grać. Obiekt nie spełniał bowiem wymogów regulaminowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Jego użytkowanie ograniczyło się przede wszystkim do meczy sparingowych.