Sport

Rozgrywki

Walka o awans

Drużyna prowadzi intensywne treningi od lipca 2015. W tym sezonie nie obyło się bez roszad w składzie – trzon zespołu tworzą bardzo młodzi piłkarze z grupy juniorów. Gra zespołu jest pełna wzlotów i upadków, ale juniorzy z każdym dniem coraz lepiej odnajduje się w walce z przeciwnikami.

Rozgrywki

Drużyna o ogromnym potencjale

Rozgrywki piłki nożnej w klasie A zbliżają się ku końcowi. Weber Szprudowo plasuje się na 9 miejscu w tabeli, co biorąc pod uwagę niedobór zawodników stanowi dobry wynik. Szansą na lepszą grę są młode zespoły, które obecnie nabierają doświadczenia i szlifują swoje umiejętności.

Turnieje

Turniej Weber Cup z Lechią

Dla naszego Zakładu 2015 był rokiem piłki nożnej, dlatego zadbaliśmy, aby dzień 6 września stał się prawdziwym świętem futbolu Gniewie! Na Gości, oprócz rozgrywek juniorów i spotkań z piłkarzami klubu Lechia Gdańsk, czekała pełna atrakcji i niespodzianek strefa kibica oraz piknik rodzinny. 

Rozgrywki

W juniorach siła!

Sezon 2014/2015  przynosi drużynie 5 miejsce w A klasie, co biorąc pod uwagę młody wiek drużyny jest dużym sukcesem. W rozgrywkach startują dwie drużyny młodzieżowe – junior E2 (rocznik 2005/2006) i Junior F2 (rocznik 2007/2008). Za każdym zwycięstwem drużyny kryje się m.in. doświadczenie trenerów i tak też jest tym razem.

Skate Park

Lato zaczyna się na gniewskim skateparku

Zawody, pokazy jazdy skaterów oraz mnóstwo dobrej zabawy dla małych i dużych mieszkańców– tak wyglądało powitanie lata na gniewskim skateparku. Wydarzenie odbyło się 9 maja 2015 r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie. Na miejscu dopisywała nie tylko pogoda, ale także… humory uczestników.