Sport

Sport (Inne)

Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej w ZSP Gniew

Było świątecznie i sportowo! 16 grudnia odbył się II Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP Gniew. W turnieju wzięli udział siatkarze z gimnazjum z Gniewu, Opalenia, Nowego, Rudna, Smętowa i Morzeszczyna, a także z szkół ponadgimnazjalnych w Gniewie.

Sport (Inne)

Puchar zostaje w Gniewie! Turniej o Puchar Prezesa KP Weber Szprudowo

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewie odbyły się zmagania siatkarzy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportowego KP Weber Szprudowo. Świąteczny turniej zapewnił wszystkim uczestnikom mnóstwo dobrej zabawy, a także był okazją do integracji młodzieży z różnych szkół.

Klub piłkarski

Młodzi piłkarze z Gniewu mają swoje stroje!

Mali zawodnicy i… zawodniczki z Gniewskich Orłów (juniorzy naszego klubu KS Weber Szprudowo) z entuzjazmem zareagowali na swoje pierwsze, profesjonalne stroje, które stały się symbolem przynależności do drużyny. Od tej chwili wszystkie mecze rozgrywać będą w zespołowych barwach.

Turnieje

Sport jest dla całej rodziny! Turniej dziecięcej drużyny Weber

Piłka nożna to nie tylko dyscyplina dla dorosłych graczy. Przekonali się o tym uczestnicy festynu rodzinnego pod patronatem naszego Zakładu. Podczas wydarzenia zadbaliśmy o mnóstwo atrakcji i konkursów nie tylko dla najmłodszych uczestników, ale także dla ich rodziców.