Podsumowanie sezonu 2016 – 2017

W sobotnie popołudnie 17 czerwca br. zgromadzeni na boisku w Gniewie kibice piłki nożnej mieli okazję śledzić przebieg ostatniego spotkania naszej drużyny w sezonie 2016/2017 rozgrywek malborskiej grupy klasy A.


Pojedynek Keramzytu z Jurandem Lasowice Wielkie od samego początku toczył się pod dyktando podopiecznych Krzysztofa Rutkowskiego.

 

 

Ostatnie spotkanie zakończyło się ostatecznym wynikiem 9:2. Piłkarze Keramzyt Szprudowo zakończyli sezon na siódmej lokacie, tuż za drużynami, które bardzo długo walczyły o awans do ligi okręgowej.

 

Wspomniany sezon można uważać za całkiem udany. Po rozegraniu 26 meczy zespół zdobył 13 zwycięstw, 2 remisy i poniósł 11 porażek, co dało razem 41 punktów.
Bilans bramkowy to 70 zdobytych goli i 47 straconych. Wyróżnić należy cały zespół, który nadal jest w przebudowie, ale bardzo skutecznie integruje się.

 

Drużyna Junior D2 w swoim debiucie na trawiastych boiskach wywalczyła szóste miejsce w lidze wygrywając trzykrotnie i ponosząc 9 porażek. Bilans bramkowy to 25 : 46.

 

Natomiast zespół Junior E2 w lidze turniejowej zajął drugie miejsce wygrywając 17 meczy, remisując 6 oraz przegrywając 7. Bilans bramkowy to 42 : 20.

 

 

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i serce zostawione na boisku. Szczególne podziękowania należą się także trenerom oraz wszystkim działaczom Klubu.

 

02.07.2017

Zobacz również:

Podsumowanie sezonu 2017/2018

Wywiad z Prezesem Klubu Piłkarskiego Keramzyt Szprudowo Michałem Bąkowskim.

Keramzyt Szprudowo - Wisła Tczew

Wywiad z prezesem KP Keramzyt Szprudowo

Keramzyt udanie rozpoczął sezon 2017/2018. Jak ocenia Pan pierwszą część rundy jesiennej w wykonaniu Pańskiego zespołu?   Bardzo dobrze, aktualnie zajmujemy trzecią lokatę, na równi z trzema innymi drużynami, tracąc do lidera Wisły Tczew zaledwie cztery punkty. Do drugiego miejsca, premiującego awans do V ligi, brakuje nam zaledwie czterech punktów, czyli możemy być zadowoleni.

Keramzyt Szprudowo - Wisła Tczew

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2016-2017

Sezon piłkarski w 2016 roku dobiegł końca, czyli przyszedł czas na podsumowanie zmagań drużyn Klubu Piłkarskiego Keramzyt Szprudowo.