Turnieje

Jesteśmy sponsorem turniejów piłkarskich, w których udział biorą młodzi zawodnicy. Piłka nożna to dziedzina sportu, która wymaga wytrwałości i zaangażowania. Te cechy chcemy rozwijać wśród gniewskiej młodzieży.

Turnieje

Turniej Weber Cup z Lechią

Dla naszego Zakładu 2015 był rokiem piłki nożnej, dlatego zadbaliśmy, aby dzień 6 września stał się prawdziwym świętem futbolu Gniewie! Na Gości, oprócz rozgrywek juniorów i spotkań z piłkarzami klubu Lechia Gdańsk, czekała pełna atrakcji i niespodzianek strefa kibica oraz piknik rodzinny.

Turnieje

Drużyna na medal!

Za swoją grę w sezonie 2014/2015 zawodnicy Weber Gniew aż trzykrotnie stanęli na podium! Gniewscy piłkarze wywalczyli srebrny medal w finale Gniewskiej Ligi Halowej, a w imieniu zespołu puchar Króla Strzelców odebrał Krzysztof Gardzielewski. Dodatkowo, za uczciwość na boisku nasza drużyna została uhonorowana nagrodą „Fair Play”.

Turnieje

Turniej pełen emocji!

Piękne niedzielne, październikowe popołudnie dostarczyło kibicom zebranym na gniewskim Orliku mnóstwo emocji! Stało się tak za sprawą turnieju, którego gospodarzami byli młodzi piłkarze z drużyny Weber Gniewskie Orły Szprudowo.

Turnieje

Podium i tytuł Króla Strzelców dla Gniewu w Coca-Cola Cup!

Co to był za turniej! Zawodnicy drużyny Gimnazjum Gniew pokazali na co stać gniewską piłkę. Dzięki ogromnemu zapałowi gniewianie zajęli trzecie miejsce na podium wojewódzkiego finału Coca-Cola Cup, który odbył się 8 czerwca br. w Gdyni.

Turnieje

Weber mistrzem I ligi i… bohaterem balu karnawałowego

W zakończonych rozgrywkach gniewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zespół Weber Gniew miał niejeden powód do dumy. A konkretnie aż trzy powody. Po pierwsze: I-ligowa drużyna Weber Gniew zdobyła tytuł mistrza ligi. Po drugie: najlepszym zawodnikiem ligi został wybrany Bartosz Szweda, zawodnik Webera.