Turniej pełen emocji!

Piękne niedzielne, październikowe popołudnie dostarczyło kibicom zebranym na gniewskim Orliku mnóstwo emocji! Stało się tak za sprawą turnieju, którego gospodarzami byli młodzi piłkarze z drużyny Weber Gniewskie Orły Szprudowo. Gospodarze zmierzyli się z trzema innymi drużynami juniorów – Wierzycą Pelplin, KP Starogardem i Beniaminkiem Starogard. Tu nie liczył się wynik, ale radość z gry i dobra zabawa dla całej rodziny. Na trybunach zebrały się tłumy – młodzi sportowcy mogli liczyć na gorący doping ze strony ok. 300 kibiców. O poczęstunek dla zawodników i ciepłe napoje dla wszystkich zebranych zadbał nasz Zakład, który był sponsorem imprezy.

 

Gospodarze Weber Gniewskie Orły Szprudowo reprezentowani byli przez dwa zespoły: w rocznikach 2006 i 2007. Mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym”. Podczas turnieju nie brakowało emocji – całe rodziny dopingowały młodych sportowców.

 

Dla wszystkich zawodników jako sponsor przygotowaliśmy poczęstunek, a dla kibiców – ciepłe napoje. Nad organizacją turnieju czuwał Gminny Ośrodek Sportu.

 

W tym turnieju to nie wyniki są najważniejsze. Największą wygraną jest sama gra, tworzenie zespołu i duch pozytywnej rywalizacji – relacjonuje imprezę Grzegorz Połomski, trener gniewskiego zespołu oraz gospodarz Orlika. – Dzieci czerpią radość z gry i wkładają w to całe serce. Czy to nie właśnie jest idea sportu?

 

6.10.2014

Zobacz również:
Weber Cup 2015

Turniej Weber Cup z Lechią

Dla naszego Zakładu 2015 był rokiem piłki nożnej, dlatego zadbaliśmy, aby dzień 6 września stał się prawdziwym świętem futbolu Gniewie! Na Gości, oprócz rozgrywek juniorów i spotkań z piłkarzami klubu Lechia Gdańsk, czekała pełna atrakcji i niespodzianek strefa kibica oraz piknik rodzinny. 

Gniewska Liga Halowa pilki noznej

Drużyna na medal!

Za swoją grę w sezonie 2014/2015 zawodnicy Weber Gniew aż trzykrotnie stanęli na podium! Gniewscy piłkarze wywalczyli srebrny medal w finale Gniewskiej Ligi Halowej, a w imieniu zespołu puchar Króla Strzelców odebrał Krzysztof Gardzielewski. Dodatkowo, za uczciwość na boisku nasza drużyna została uhonorowana nagrodą „Fair Play”.

Coca Cola Cup

Podium i tytuł Króla Strzelców dla Gniewu w Coca-Cola Cup!

Co to był za turniej! Zawodnicy drużyny Gimnazjum Gniew pokazali na co stać gniewską piłkę. Dzięki ogromnemu zapałowi gniewianie zajęli trzecie miejsce na podium wojewódzkiego finału Coca-Cola Cup, który odbył się 8 czerwca br. w Gdyni.