Skate Park

Jesteśmy jednym ze sponsorów gniewskiego skateparku – miejsca lubianego nie tylko przez amatorów deskorolki, ale również przez pozostałych mieszkańców miasta. Co roku w drugą sobotę maja współorganizujemy tam zawody deskorolkowe, którym towarzyszą m.in. warsztaty i skoki na eurobungee. Majówka na skateparku świetna to okazja do relaksu na świeżym powietrzu dla całej rodziny.

Skate Park

Deskorolka łączy pokolenia!

Ta sobota była naprawdę wyjątkowa! Z okazji rozpoczęcia sezonu na gniewskim skateparku, oprócz deskorolkowców, pojawiły się całe rodziny. Podczas imprezy każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Miłośnicy jazdy na deskorolce mogli wziąć udział w zawodach w dwóch kategoriach wiekowych oraz profesjonalnych warsztatach.

Skate Park

To będzie skoczna zabawa!

Już 7 maja 2016 r. na gniewskim skateparku odbędzie się prawdziwe święto zabawy! Nie tylko sportowej, ale także rodzinnej– oprócz skoków i akrobacji na deskorolkach, organizatorzy przygotowali niespodzianki dla wszystkich mieszkańców.

Skate Park

Lato zaczyna się na gniewskim skateparku

Zawody, pokazy jazdy skaterów oraz mnóstwo dobrej zabawy dla małych i dużych mieszkańców– tak wyglądało powitanie lata na gniewskim skateparku. Wydarzenie odbyło się 9 maja 2015 r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie. Na miejscu dopisywała nie tylko pogoda, ale także… humory uczestników.

Skate Park

Warto skoczyć na „Weber Skok”! Inauguracja sezonu na gniewskim skateparku

Dzień 10 maja był prawdziwym świętem nie tylko dla miłośników deskorolki, ale również dla całych rodzin! Okazji do radości było wiele – rodzinny piknik, widowiskowe zawody profesjonalnych Riderów, skoczne zajęcia dla najmłodszych, a także… piękna, wiosenna pogoda.

Skate Park

Gwiazdka dla skaterów - wielkie otwarcie skateparku w Gniewie

Na ten dzień czekali wszyscy okoliczni skaterzy. 20 grudnia 2013 r. został otwarty pierwszy skatepark na terenie Gniewu. Obiekt zlokalizowany jest przy hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie. Wyposażony został w minirampę, bank ramp, funbox, quarterpipe, poręcz oraz grinbox.