Deskorolka łączy pokolenia!

Ta sobota była naprawdę wyjątkowa! Z okazji rozpoczęcia sezonu na gniewskim skateparku, oprócz deskorolkowców, pojawiły się całe rodziny. Podczas imprezy każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Miłośnicy jazdy na deskorolce mogli wziąć udział w zawodach w dwóch kategoriach wiekowych oraz profesjonalnych warsztatach.

 

Atrakcje dla całej rodziny

 

Moc skocznych atrakcji czekało też na najmłodszych – m.in. zajęcia prowadzone przez animatorki, euro bungee i dmuchany plac zabaw. Organizatorzy zadbali również o podniebienia uczestników, a wszyscy spragnieni wiedzy mogli odkryć tajniki keramzytu na stoisku Zakładu Produkcji Kruszyw.

 

Hulajnoga, a co!

 

Na początku, na uczestników czekała mała „rozgrzewka” przed główną atrakcją – młodzi Gniewianie zmierzyli się w zawodach na hulajnodze.

 

Pokazy i warsztaty

 

W tym samym czasie odbyły się pokazy profesjonalistów, sponsorowane przez Zakład Produkcji Kruszyw. Ich występy dostarczyły sporą dawkę inspiracji młodym uczestnikom.

 

Dodatkową okazją do pogłębienia umiejętności były warsztaty z jazdy – młodzi zawodnicy mieli szansę dopracować swoją technikę pod czujnym okiem profesjonalistów.

 

Zawody i zwycięzcy

 

Przed godziną 15:00 serca młodych zawodników zaczęły bić mocniej na myśl o wydarzeniu, do którego wielu z nich przygotowywało się od dawna. W skate zawodach, udział wzięło 20 uczestników z siedmiu miast. Wśród juniorów pierwsze miejsce zajął 15-letni Bartek Bałdowski z Tczewa, zaś w starszej kategorii wygrał gdańszczanin – 17-letni Kamil Karwowski.

 

Święto sportu

 

Jednak inauguracja sezonu na „Weber Skok” jest świętem nie tylko deskorolkowców, ale też całej rodziny! Organizatorzy zadbali o skoczne zabawy dla najmłodszych, a apetyty wszystkich gości zaspokoiły pyszne przekąski.
Piękna pogoda, mnóstwo sportowych emocji oraz atrakcje dla całej rodziny – po raz kolejny okazało się, że skatepark jest miejscem, które łączy pokolenia, bo dobra zabawa nie zna limitów wiekowych!

 

 

07.05.2016

Zobacz również:

Zapraszamy na gniewski skatepark 11 maja br.

Niebawem, już po raz szósty, odbędzie się radosna majowa impreza – otwarcie sezonu na gniewskim skateparku organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie oraz Zakład Produkcji Kruszyw.

Udana inauguracja sezonu na skateparku w Gniewie

W sobotę 12 maja na skateparku w Gniewie jak co roku nie zabrakło atrakcji dla całej rodziny. Zawody profesjonalnych riderów połączone zostały z konkursem jazdy na hulajnodze, a wspólne skoczne zabawy z animatorami cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem najmłodszych.

Skocz z nami na rodzinną zabawę!

Już 12 maja br. czekają na nas sportowe emocje, zapierające dech wyczyny, a przede wszystkim wspólne i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Po raz kolejny nasz Zakład wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji dostarczą mieszkańcom Gniewu i okolic rozrywki łączącej rodzinny piknik z pokazami prawdziwej sztuki skaterskiej.