To będzie skoczna zabawa!

Już 7 maja 2016 r. na gniewskim skateparku odbędzie się prawdziwe święto zabawy! Nie tylko sportowej, ale także rodzinnej– oprócz skoków i akrobacji na deskorolkach, organizatorzy przygotowali niespodzianki dla wszystkich mieszkańców.

 

Nowość – wypożyczalnia deskorolek

 

Dzięki wypożyczalni sprzętu każde dziecko będzie mogło poczuć się jak profesjonalny skater, zaś strefa gastronomiczna zaspokoi niejeden apetyt pobudzony zabawą na świeżym powietrzu. To tylko kilka z wielu atrakcji, jakie przygotowaliśmy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu w Gniewie. Do zobaczenia na miejscu!

 

Pokazy i zawody

 

7 maja zapowiada się gorąco… Nie tylko ze względu na piękną, wiosenną pogodę, na którą liczą organizatorzy i uczestnicy. O godz. 14:00 w Gminnym Ośrodku Sportu w Gniewie rusza skoczna zabawa z okazji inauguracji sezonu na gniewskim skateparku – gwoździem programu będą imponujące akrobacje zaprezentowane przez doświadczonych deskorolkowców.

 

Skoczne atrakcje dla wszystkich

 

Jednak część poświęcona deskorolce to nie wszystko! Piknik stanowi okazję do aktywnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Najmłodsi będą mogli przeżyć przygodę na euro bungee oraz uczestniczyć w licznych zabawach prowadzonych przez animatorów. Aktywny dzień na świeżym powietrzu może zaostrzyć apetyt, dlatego na wszystkich uczestników czekać będą stoiska z gorącą zupą i pysznym popcornem.

 

05.05.2016

 

Zobacz również:

Zapraszamy na gniewski skatepark 11 maja br.

Niebawem, już po raz szósty, odbędzie się radosna majowa impreza – otwarcie sezonu na gniewskim skateparku organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie oraz Zakład Produkcji Kruszyw.

Udana inauguracja sezonu na skateparku w Gniewie

W sobotę 12 maja na skateparku w Gniewie jak co roku nie zabrakło atrakcji dla całej rodziny. Zawody profesjonalnych riderów połączone zostały z konkursem jazdy na hulajnodze, a wspólne skoczne zabawy z animatorami cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem najmłodszych.

Skocz z nami na rodzinną zabawę!

Już 12 maja br. czekają na nas sportowe emocje, zapierające dech wyczyny, a przede wszystkim wspólne i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Po raz kolejny nasz Zakład wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji dostarczą mieszkańcom Gniewu i okolic rozrywki łączącej rodzinny piknik z pokazami prawdziwej sztuki skaterskiej.