Warto skoczyć na „Weber Skok”! Inauguracja sezonu na gniewskim skateparku

Dzień 10 maja był prawdziwym świętem nie tylko dla miłośników deskorolki, ale również dla całych rodzin! Okazji do radości było wiele – rodzinny piknik, widowiskowe zawody profesjonalnych Riderów, skoczne zajęcia dla najmłodszych, a także… piękna, wiosenna pogoda. Nasz Zakład, jako sponsor skateparku i imprezy, zadbał, aby tego dnia nie zabrakło skocznych atrakcji dla młodszych i starszych uczestników tego wydarzenia. Tego dnia uśmiech gościł na twarzy nie tylko najmłodszych uczestników – sezon sportowo-piknikowy uważamy za rozpoczęty!

 

Gwoździem programu były sponsorowane przez nasz Zakład pokazy profesjonalnych skateboarderów oraz poprowadzone przez nich warsztaty. Na zajęciach wszyscy zainteresowani mogli poznać tajniki jazdy na desce i dowiedzieć się, co kryje się za tajemniczymi pojęciami „flipy”, „slidy” czy „grindy”. Dodatkowo, chętni mogli wziąć udział w mini-zawodach, w których sędziowali znani pomorscy skaterzy m.in. finaliści Baltic Games.

 

Sportowe atrakcje to nie wszystko – familijny piknik przyniósł mnóstwo frajdy, także osobom, które przyszły „bez deski”. Nasz Zakład zadbał o skoczne zabawy dla najmłodszych. Na uczestników czekały takie atrakcje, jak wspólne sadzenie roślin, skoki na euro bungee, wielka gra planszowa czy stoisko z balonami.

 

Nie zabrakło też oficjalnej części wydarzenia, której towarzyszyło uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej z nazwą skatepraku „WeberSkok”. W otwarciu sezonu uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta, Gminnego Ośrodku Sportu oraz naszego Zakładu. Wydarzenie to symbolizowało połączenie działań instytucji na rzecz lepszego Gniewu, a pozytywne emocje, które towarzyszyły temu dniu, pokazują, że właśnie do takich działań należała budowa skateparku.

 

10.05.2014

Zobacz również:

Zapraszamy na gniewski skatepark 11 maja br.

Niebawem, już po raz szósty, odbędzie się radosna majowa impreza – otwarcie sezonu na gniewskim skateparku organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie oraz Zakład Produkcji Kruszyw.

Udana inauguracja sezonu na skateparku w Gniewie

W sobotę 12 maja na skateparku w Gniewie jak co roku nie zabrakło atrakcji dla całej rodziny. Zawody profesjonalnych riderów połączone zostały z konkursem jazdy na hulajnodze, a wspólne skoczne zabawy z animatorami cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem najmłodszych.

Skocz z nami na rodzinną zabawę!

Już 12 maja br. czekają na nas sportowe emocje, zapierające dech wyczyny, a przede wszystkim wspólne i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Po raz kolejny nasz Zakład wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji dostarczą mieszkańcom Gniewu i okolic rozrywki łączącej rodzinny piknik z pokazami prawdziwej sztuki skaterskiej.