Zapraszamy na gniewski skatepark 14 maja br.

Niebawem, już po raz siódmy, odbędzie się radosna majowa impreza – otwarcie sezonu na gniewskim skateparku organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie oraz Zakład Produkcji Kruszyw.

 

14 maja br. o godz. 14:00 zapraszamy na główną, sportową atrakcję tego dnia, czyli zawody w jeździe na skateboardingu i hulajnodze.

 

W międzyczasie na wszystkich gości czeka wiele darmowych atrakcji – m.in. sportowe zajęcia dla najmłodszych przy wsparciu animatorek oraz dmuchane place zabaw. Starsze dzieci będą mogły poskakać na eurobungee.

 

Aktywny dzień na świeżym powietrzu może zaostrzyć apetyt, dlatego na wszystkich uczestników czekać będą stoiska z gorącą zupą lub pysznym popcornem i watą cukrową.

 

Jesteśmy jednym ze sponsorów gniewskiego skateparku – miejsca lubianego nie tylko przez amatorów deskorolki, ale również przez pozostałych mieszkańców miasta.  Majówka na skateparku to świetna okazja do relaksu na świeżym powietrzu dla całej rodziny. – mówi Joanna Wachowska, Kierownik ds. Komunikacji Zakładu.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Niech ten dzień będzie skoczny!

 

11.05.2022 r.

 

Plakat imprezy

 

Regulamin zawodów

 

Do pobrania:

Zgoda rodzica na udział w Zawodach

Zgoda Zawodnika

Zobacz również:

Udana inauguracja sezonu na skateparku w Gniewie

W sobotę 12 maja na skateparku w Gniewie jak co roku nie zabrakło atrakcji dla całej rodziny. Zawody profesjonalnych riderów połączone zostały z konkursem jazdy na hulajnodze, a wspólne skoczne zabawy z animatorami cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem najmłodszych.

Skocz z nami na rodzinną zabawę!

Już 12 maja br. czekają na nas sportowe emocje, zapierające dech wyczyny, a przede wszystkim wspólne i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Po raz kolejny nasz Zakład wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji dostarczą mieszkańcom Gniewu i okolic rozrywki łączącej rodzinny piknik z pokazami prawdziwej sztuki skaterskiej.

Lato zaczyna się na gniewskim skateparku!

Mnóstwo słońca, widowiskowe pokazy, sportowe emocje, a także piknik z atrakcjami dla całej rodziny – za nami 4 edycja „Weber Skok”! W tym roku, niezwykłym popisom riderów towarzyszyły występy zawodników na… hulajnogach. Organizatorzy – Zakład Produkcji Kruszyw i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie po raz kolejny udowodnili, że na skateparku nie ma miejsca na nudę, a dobra zabawa nie zna granic!