Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw!

Mieszkańcy Gniewu po raz trzeci będą mogli sprawdzić swoją kondycję podczas jednego z najważniejszych wydarzeń biegowych w okolicy – III  Biegu Gniewskiego z Zakładem Produkcji Kruszyw. Impreza odbędzie się już 24 września b.r. ! Zawodników czeka 10-kilometrowa trasa oraz… duża dawka endorfin.

 

Zeszłoroczna edycja

 

W zeszłorocznej edycji Biegu Gniewskiego wzięło udział 200 osób, a 10-kilometrowy odcinek najszybciej pokonali Dominika Nowakowska z wynikiem 00:40:20 oraz Wiesław Sosnowski z czasem 00:35:28.

 

Zapraszamy 24 września!

 

W tym roku organizatorzy liczą na pobicie nie tylko rekordów czasowych, ale też na rekordową frekwencję. Data 24 września powinna być zakreślona na czerwono w kalendarzu każdego „biegomaniaka”!

 

Wystrzałem armaty organizatorzy dadzą znak nie tylko do startu, ale również do kibicowania zawodnikom na trasie.

 

Na wszystkich uczestników biegu będą czekać również atrakcyjne nagrody. Spośród startujących zostanie wyłonionych pięciu szczęśliwców, którzy otrzymają podwójne zaproszenia na nocleg z kolacją i śniadaniem w Hotelu Zamek Gniew.

 

Każdy, kto dobiegnie do mety, otrzyma również pamiątkowy medal. Organizatorzy zapewniają, że przygotowane pakiety startowe będą obfitować w niespodzianki, a oprócz tego również w każdym znajdzie się koszulka z nazwą biegu. Wszystkim zostanie także zapewniony odpowiedni poczęstunek. Za linią mety będzie można napić się ciepłej herbaty, zjeść gorącą zupę, a to wszystko zagryźć jogurtem i drożdżówką.

 

Więcej informacji na stronach:

 

https://www.facebook.com/BIEG-Gniewski

http://www.aktywniebardzo.pl/Biegi

 

Elektroniczne Zapisy

 

18.07.2016

Zobacz również:

IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw

23 września, punktualnie o godz. 12:00 wystartował IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw. Rekordowa liczba uczestników, bo aż 374 zawodników pokonała dystans 10 kilometrów.

III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw

IV Bieg Gniewski z naszym Zakładem – zapraszamy!

23 września 2017 r., wystrzałem z armaty w samo południe, na zamku w Gniewie ruszy IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw.

III Bieg Gniewski Sebastian Kryszczuk

III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw zakończony!

Piękna pogoda, wspaniała rodzinna atmosfera, rekordowa frekwencja – tak można podsumować III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw, który odbył się 24 września 2016 r.