Derby Gniewu i wizyta Prezesa Pomorskiego ZPN

W niedzielę 1 października 2016 r. na boisku Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie odbył się mecz KP Keramzyt Szprudowo – KS Sobieski Gniew.
Mecz obserwował Pan Radosław Michalski Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej – gość specjalny na nasze zaproszenie.

Towarzyszyli mu Pan Krzysztof Malinowski – prawnik, Członek Zarządu PZPN oraz Członek Komisji Prawnej UEFA oraz Pani Agnieszka Matuszewska Dyrektor Biura Pomorskiego ZPN. Goście zwiedzili również nasz Zakład oraz zapoznali się z procesem produkcji keramzytu. Na zakończenie spotkania zostali podjęci obiadem w restauracji Hotelu Zamek w Gniewie.

Samo spotkanie skończyło się zwycięstwem drużyny KP Keramzyt Szprudowo z wynikiem 3:0. W ósmej minucie strzałem z dystansu kapitan zespołu Rafał Wiśniewski wyprowadził drużynę na prowadzenie. Ponownie trafił w bramkę w trzydziestej minucie meczu. W drugiej połowie, po golu Krzysztofa Baranowskiego na 3:0, zespół KP Keramzyt Szprudowo odniósł upragnione zwycięstwo.

Skład KP Keramzyt Szprudowo: Kacper Malinowski, Jarosław Mytlewski, Artur Karaś, Krzysztof Justa (75′ Sebastian Ogórek), Patryk Orzechowski (63′ Marcin Machlik ), Mateusz Serafin (89′ Dominik Tylko), Dawid Tramowski, Rafał Wiśniewski, Andrzej Borys, Krzysztof Wójcik, Krzysztof Baranowski

Wywiad z Prezesem Radosławem Michalskim

05.10.2016

Wywiad z Prezesem Klubu Piłkarskiego Keramzyt Szprudowo Michałem Bąkowskim.

Keramzyt Szprudowo - Wisła Tczew

Wywiad z prezesem KP Keramzyt Szprudowo

Keramzyt udanie rozpoczął sezon 2017/2018. Jak ocenia Pan pierwszą część rundy jesiennej w wykonaniu Pańskiego zespołu?   Bardzo dobrze, aktualnie zajmujemy trzecią lokatę, na równi z trzema innymi drużynami, tracąc do lidera Wisły Tczew zaledwie cztery punkty. Do drugiego miejsca, premiującego awans do V ligi, brakuje nam zaledwie czterech punktów, czyli możemy być zadowoleni.

Podsumowanie sezonu 2016 – 2017

W sobotnie popołudnie 17 czerwca br. zgromadzeni na boisku w Gniewie kibice piłki nożnej mieli okazję śledzić przebieg ostatniego spotkania naszej drużyny w sezonie 2016/2017 rozgrywek malborskiej grupy klasy A.