Puchar zostaje w Gniewie! Turniej o Puchar Prezesa KP Weber Szprudowo

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewie odbyły się zmagania siatkarzy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportowego KP Weber Szprudowo. Świąteczny turniej zapewnił wszystkim uczestnikom mnóstwo dobrej zabawy, a także był okazją do integracji młodzieży z różnych szkół. W zawodach wzięli udział gimnazjaliści z Pelplina, Nowego, Opalenia i Gniewu. Impreza nie mogła odbyć się bez udziału sponsorów, w tym naszego Zakładu, który ufundował upominki dla wszystkich zawodników.

Tradycyjnie, zawody rozgrywano w systemie każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Walka była wyrównana i pełna emocji, na boisku siatkarze dawali z siebie wszystko. Najlepszym zespołem okazali się gospodarze turnieju – uczniowie z Gimnazjum im. gen. Józefa Hallera w Gniewie, którzy zdobyli 6 punktów. Dwoma punktami przegrał z nimi zespół z Nowego. Na podium stanęli także siatkarze z Opalenia. Zawodnikom z Pelplina nie udało się zdobyć żadnych punktów.

Organizatorzy przyznali także nagrody specjalne. Mikołaj Flisowski z Nowego został wyróżniony jako najwszechstronniejszy zawodnik, Kamil Antosiewicz z Gniewu otrzymał nagrodę najlepszego siatkarza w ataku, zaś Kacper Korkowski został najlepszym obrońcą. Wśród zwycięzców nie zabrakło też siatkarek– Karolina Błaszczyk z Pelplina zdobyła tytuł najlepszej rozgrywającej.

Turniej odbył się dzięki dofinansowaniu Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie, który przekazał środki na zakup pucharów i nagród rzeczowych dla uczestników. Nasz Zakład ufundował niespodzianki dla wszystkich graczy, którzy otrzymali pamiątkowe gadżety – smycze, długopisy, kubki i koszulki z logiem firmy.

08.12.2013

23 września, punktualnie o godz. 12:00 wystartował IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw. Rekordowa liczba uczestników, bo aż 374 zawodników pokonała dystans 10 kilometrów.

III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw

IV Bieg Gniewski z naszym Zakładem – zapraszamy!

23 września 2017 r., wystrzałem z armaty w samo południe, na zamku w Gniewie ruszy IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw.

III Bieg Gniewski Sebastian Kryszczuk

III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw zakończony!

Piękna pogoda, wspaniała rodzinna atmosfera, rekordowa frekwencja – tak można podsumować III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw, który odbył się 24 września 2016 r.