IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw

23 września, punktualnie o godz. 12:00 wystartował IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw. Rekordowa liczba uczestników, bo aż 374 zawodników pokonała dystans 10 kilometrów.

Tegorocznym zwycięzcą biegu, z czasem 33 minut i 16 sekund, został Marek Kowalski z Żukowa. Najlepszą zawodniczką okazała się Alicja Misiak z Susza, która pokonała trasę biegu w 40 minut i 21 sekund.

Najlepszym biegaczem gminy Gniew został Kamil Górski z Gniewu, który na metę przybiegł, jako dziewiąty. Zwycięzcą wśród przedstawicieli naszego Zakładu był Krzysztof Pawłowski, który zajął trzecie miejsce w kategorii wiekowej 30-39 l.

Trasa Biegu Gniewskiego już od pierwszej edycji cieszy się niesłabnącą opinią niezwykle wymagającej. Biegacze szczególnie wspominają podbieg na 5 kilometrze, tzw. „tymawską górkę”.  Jednakże podkreślają jednocześnie malowniczość trasy oraz jej zróżnicowanie, które sprawia, że pozostaje ona w ich pamięci, jako jedna z najciekawszych na jakich biegali.

25.09.2017

IV Bieg Gniewski z naszym Zakładem – zapraszamy!

23 września 2017 r., wystrzałem z armaty w samo południe, na zamku w Gniewie ruszy IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw.

III Bieg Gniewski Sebastian Kryszczuk

III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw zakończony!

Piękna pogoda, wspaniała rodzinna atmosfera, rekordowa frekwencja – tak można podsumować III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw, który odbył się 24 września 2016 r.

Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw!

Mieszkańcy Gniewu po raz trzeci będą mogli sprawdzić swoją kondycję podczas jednego z najważniejszych wydarzeń biegowych w okolicy – III  Biegu Gniewskiego z Zakładem Produkcji Kruszyw. Impreza odbędzie się już 24 września b.r. !