Sponsoring

Chcemy, by uczniowie traktowali naukę jako przygodę, przez którą mogą przejść z uśmiechem na twarzy. Dlatego angażujemy się w inicjatywy, które przynoszą dzieciom radość. Od 2013 r. jako „Przyjaciel Gniewskiego Przedszkola” wspieramy maluchy, sponsorując obchody Dnia Dziecka oraz Mikołajek. Dbamy też o bezpieczeństwo – w ramach akcji promującej ostrożność na drodze wręczyliśmy uczniom ponad 1500 odblasków.

Sponsoring

Ho, ho Mikołajki dla przedszkolaków

Ho ho, czy są tu jakieś grzeczne dzieci? Elfy z naszego Zakładu tradycyjnie pomagały Świętemu Mikołajowi w pracy, między innymi odwiedziły gniewskich przedszkolaków.

Sponsoring

Przedszkolny festyn z okazji Dnia Dziecka

Dzięki współpracy z działającymi w mieście organizacjami, firmami oraz naszym Zakładem gniewskie Przedszkole już po raz dziesiąty zorganizowało rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka.

Sponsoring

Dzień Dziecka 2016 - Przedszkole w Gniewie

W dniu 3 czerwca 2016 r. na terenie Przedszkola w Gniewie odbył się coroczny festyn z okazji Dnia Dziecka. Imprezę licznie odwiedzili mieszkańcy Gniewu, nie tylko wychowankowie przedszkola, ale całe rodziny. Nasz Zakład tradycyjnie wspierał to wydarzenie.

Sponsoring

Mikołaj istnieje naprawdę!

4 grudnia Przedszkole w Gniewie opanował świąteczno-mikołajowy klimat i nie przeszkodził w tym nawet brak śniegu za oknem! Tego dnia do przedszkolaków przyszedł prawdziwy Mikołaj, który wręczał dzieciom prezenty i łakocie. W odwiedzinach Mikołaja swój udział miał również nasz Zakład.

Sponsoring

Święto całej rodziny!

Kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez przedszkole w Gniewie zakończyła się powodzeniem. Co roku impreza cieszy się dużą popularnością wśród małych i dużych mieszkańców Gniewu. Na festyn z niecierpliwością czekają zwłaszcza maluchy, dla których organizatorzy przygotowują moc niespodzianek z okazji Dnia Dziecka.