Warsztaty

Każdego roku organizujemy w Zakładzie warsztaty dla gimnazjalistów. Wydarzenie, zgodne z ideą „poznanie przez zaangażowanie”, cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów okolicznych szkół. Tajniki produkcji keramzytu, ciekawe fakty z historii Zakładu, praktyczne zawodowe wskazówki jego doświadczonych pracowników, quiz… – nauka łączy się tu z zabawą.

Warsztaty

Czas na młodzież! Warsztaty z Zakładem Produkcji Kruszyw

Dlaczego projektuje się ogrody na dachach budynków? Tego mogli dowiedzieć się uczestnicy kolejnych warsztatów zorganizowanych przez nasz Zakład.

Warsztaty

Pomyśl o przyszłości już dziś - warsztaty dla gimnazjalistów

Czy w wieku gimnazjalnym warto już zastanawiać się nad swoimi zawodowymi perspektywami? Jak najbardziej! Poszerzaniu świadomości w tym zakresie poświęcone były warsztaty dla młodzieży, które odbyły się w Zakładzie Produkcji Kruszyw już po raz czwarty.

Warsztaty

Majowe spotkania – warsztaty dla młodzieży

Decyzje, które mogą wpłynąć na przyszłe życie człowieka często podejmuje się już w gimnazjum. Pytania: Jaką szkołę wybrać? Jaki kierunek studiów zapewni stabilną i dobrze płatną pracę? Jakie rodzime firmy warte są uwagi? nurtują każdego młodego człowieka, który stoi przed dokonaniem ważnych, życiowych decyzji np. wyborze uczelni.

Warsztaty

Pewnym krokiem w przyszłość – warsztaty dla gimnazjalistów

Jaką szkołę wybrać, by w przyszłości znaleźć atrakcyjne miejsce pracy? Co wytwarza się w lokalnych firmach oraz jak wyglądają najnowocześniejsze procesy produkcyjne? To pytania, na które wspólnie z młodzieżą próbowaliśmy odpowiedzieć podczas zorganizowanych przez nas warsztatów.

Warsztaty

Młodzi w Gniewie - warsztaty w Zakładzie Produkcji Keramzytu

Co wspólnego może mieć nasz Zakład z gniewskimi licealistami? Podczas zorganizowanych przez nas Dni Otwartych, okazało się, że… wiele. Uczniowie szybko odnaleźli język z naszymi pracownikami i wspólnie zagłębiali tajemnice produkcji keramzytu.