Inne

Sport to nie tylko sprawność fizyczna i siła charakteru, ale także poczucie wspólnoty i budowanie więzi międzyludzkich. To pozytywne emocje – zarówno sportowców, jak i kibiców. Chcemy, by nie zabrakło ich w naszym mieście. Dlatego sponsorujemy lokalny klub piłkarski i organizujemy eventy na gniewskim skateparku, a także wspieramy wydarzenia z innych dziedzin sportu.

brak kategorii

IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw

23 września, punktualnie o godz. 12:00 wystartował IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw. Rekordowa liczba uczestników, bo aż 374 zawodników pokonała dystans 10 kilometrów.

Sport (Inne)

IV Bieg Gniewski z naszym Zakładem - zapraszamy!

23 września 2017 r., wystrzałem z armaty w samo południe, na zamku w Gniewie ruszy IV Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw.

Sport (Inne)

III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw zakończony!

Piękna pogoda, wspaniała rodzinna atmosfera, rekordowa frekwencja – tak można podsumować III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw, który odbył się 24 września 2016 r.

Sport (Inne)

Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw!

Mieszkańcy Gniewu po raz trzeci będą mogli sprawdzić swoją kondycję podczas jednego z najważniejszych wydarzeń biegowych w okolicy – III  Biegu Gniewskiego z Zakładem Produkcji Kruszyw. Impreza odbędzie się już 24 września b.r. !

Sport (Inne)

Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej w ZSP Gniew

Było świątecznie i sportowo! 16 grudnia odbył się II Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP Gniew. W turnieju wzięli udział siatkarze z gimnazjum z Gniewu, Opalenia, Nowego, Rudna, Smętowa i Morzeszczyna, a także z szkół ponadgimnazjalnych w Gniewie.