Skate Park

Jesteśmy jednym ze sponsorów gniewskiego skateparku – miejsca lubianego nie tylko przez amatorów deskorolki, ale również przez pozostałych mieszkańców miasta. Co roku w drugą sobotę maja współorganizujemy tam zawody deskorolkowe, którym towarzyszą m.in. warsztaty i skoki na eurobungee. Majówka na skateparku świetna to okazja do relaksu na świeżym powietrzu dla całej rodziny.

Skate Park

Lato zaczyna się na gniewskim skateparku!

Mnóstwo słońca, widowiskowe pokazy, sportowe emocje, a także piknik z atrakcjami dla całej rodziny – za nami 4 edycja „Weber Skok”! W tym roku, niezwykłym popisom riderów towarzyszyły występy zawodników na… hulajnogach. Organizatorzy – Zakład Produkcji Kruszyw i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniewie po raz kolejny udowodnili, że na skateparku nie ma miejsca na nudę, a dobra zabawa nie zna granic!

Skate Park

Wyskocz na weekend do gniewskiego skateparku!

Frontside, backside, kickflip, heelflip – już niedługo każdy mieszkaniec Gniewu będzie mógł przekonać się, co kryje się za tymi nazwami! Wszystko za sprawą wyjątkowego wydarzenia, na które niecierpliwie czekają pasjonaci deskorolki i nie tylko… 13 maja rusza czwarta edycja Weber Skok!

Skate Park

Deskorolka łączy pokolenia!

Ta sobota była naprawdę wyjątkowa! Z okazji rozpoczęcia sezonu na gniewskim skateparku, oprócz deskorolkowców, pojawiły się całe rodziny. Podczas imprezy każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Miłośnicy jazdy na deskorolce mogli wziąć udział w zawodach w dwóch kategoriach wiekowych oraz profesjonalnych warsztatach.

Skate Park

To będzie skoczna zabawa!

Już 7 maja 2016 r. na gniewskim skateparku odbędzie się prawdziwe święto zabawy! Nie tylko sportowej, ale także rodzinnej– oprócz skoków i akrobacji na deskorolkach, organizatorzy przygotowali niespodzianki dla wszystkich mieszkańców.

Skate Park

Lato zaczyna się na gniewskim skateparku

Zawody, pokazy jazdy skaterów oraz mnóstwo dobrej zabawy dla małych i dużych mieszkańców– tak wyglądało powitanie lata na gniewskim skateparku. Wydarzenie odbyło się 9 maja 2015 r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie. Na miejscu dopisywała nie tylko pogoda, ale także… humory uczestników.