Miasto

Gniew to miejsce atrakcyjne nie tylko dla mieszkańców, ale również dla przyjezdnych, którzy mogą stać się częścią gniewskiej społeczności. Chcemy to podkreślać. Dlatego jesteśmy partnerem i aktywnym uczestnikiem lokalnych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

Miasto

Dzień dla ciała, ducha i urody – Święto Kobiet w Gniewie

8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna znaleźć chwilę dla siebie. Z tej okazji, o dobrą atmosferę i samopoczucie Pań po raz kolejny zadbał nasz Zakład. Wszystko za sprawą wydarzenia w gniewskiej restauracji „Na Wzgórzu” – muzyczne ballady, prezenty-niespodzianki oraz pokazy wizażu sprawiły, że każda z uczestniczek mogła poczuć się wyjątkowo!

Miasto

Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej - odebraliśmy nagrodę

9 grudnia br. w Subkowach wyróżniono wolontariuszy powiatu tczewskiego i gminy Subkowy. W kategorii „Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej 2016” zwyciężył nasz Zakład w Gniewie.

Miasto

Mikołajki z naszym Zakładem

5 grudnia br. restaurację „Na Wzgórzu” opanował świąteczno-mikołajowy klimat, a to za sprawą niezwykłych gości. Tego dnia do dzieci z sąsiedztwa Zakładu Produkcji Kruszyw przybył prawdziwy Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty.

Miasto

Spotkanie z Mikołajem

Zapraszamy serdecznie naszych małych Sąsiadów na spotkanie z Mikołajem, Mikołajową i bałwankiem Olafem.