Wydarzenia

Nasz Zakład to więcej, niż miejsce pracy. Organizujemy różnorodne wydarzenia, dzięki którym nasi pracownicy mają szansę na rozwój i integrację. Za przyjazną politykę zatrudnienia uzyskaliśmy prestiżowy certyfikat Top Employer, cały czas też udoskonalamy warunki pracy w naszym Zakładzie.

Pracownicy

Spotkanie noworoczne dla pracowników z rodzinami

W dniu 5 stycznia 2017 r. odbyła się noworoczna kolacja zorganizowana dla pracowników naszego Zakładu i ich rodzin. Wszyscy uczestnicy mogli liczyć na przepyszny poczęstunek, a specjalne atrakcje były dedykowane najmłodszym gościom.

Miasto

Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej - odebraliśmy nagrodę

9 grudnia br. w Subkowach wyróżniono wolontariuszy powiatu tczewskiego i gminy Subkowy. W kategorii „Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej 2016” zwyciężył nasz Zakład w Gniewie.

Pracownicy

Międzynarodowy Dzień Środowiska, Zdrowia i Bezpieczeństwa

11 października, we wszystkich spółkach grupy obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Środowiska, Zdrowia i Bezpieczeństwa (EHS Day). Prezentacje, praktyczne ćwiczenie z tematyki rozpoznawania zagrożeń, profilaktyki bólu pleców, konkursy i możliwość zadania pytań fizjoterapeucie – pracownicy mogli na wiele sposobów pogłębić swoją wiedzę w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa.

Pracownicy

Dołączyliśmy do Klubu Milionerów w zakresie BHP!

Z przyjemnością informujemy, że Zakład Produkcji Kruszyw w Gniewie dołączył do Klubu Milionerów. Klub Milionerów został stworzony w 2004 roku, a jego celem jest promowanie zakładów Grupy, które pracują bezwypadkowo i charakteryzują się najlepszą wydajnością w zakresie bezpieczeństwa. 

Miasto

Nasz Zakład wyróżniony jako Firma Społeczna Roku 2015

W środę, 16 grudnia na Zamku w Gniewie, podczas IX edycji Gminnej Gali Wolontariatu nasz Zakład został wyróżniony w kategorii Firmy Prospołecznej Roku 2015.