Święto Malucha w gniewskim przedszkolu

Festyn Rodzinny zorganizowany przez gniewskie przedszkole zakończył się wielkim sukcesem. Świadczyły o tym radosne buzie przedszkolaków, które tego dnia czekało mnóstwo świetnej zabawy. Podczas gdy pociechy bawiły się na całego, rodzice oddawali się pogawędkom przy kawie i ciastku w „Letniej Kawiarence”. Festyn był „rodzinny” nie tylko z nazwy –zarówno na małych, jak i dużych uczestników czekało moc atrakcji!

 

Z okazji Dnia Dziecka na przedszkolaki czekało mnóstwo atrakcji! Na festynie dzieci mogły spotkać Myszkę Miki i inne bajkowe postacie, które częstowały łakociami. Maluchy chętnie przytulały się i pozowały do zdjęć ze swoimi ulubionymi bohaterami z bajek.

 

Każdy z małych uczestników mógł też sam poczuć się jak postać z bajki, dzięki warsztatom z malowania twarzy. Festyn zapełnił się kolorowymi, roześmianymi buźkami dzieci.

 

Nie zabrakło też aktywnych zabaw na dmuchanych zjeżdżalniach, których fundatorem był nasz Zakład. Dzieci mogły też poskakać na trampolinie oraz wziąć udział w licznych grach prowadzonych przez animatorów. Moc atrakcji i niespodzianek sprawiły, że maluchy mogły bawić się na całego!

 

Aktywność na świeżym powietrzu pobudza apetyt, ale organizatorzy zadbali, aby tego dnia nikomu nie burczało w brzuchu. Na wszystkich uczestników czekały kiełbaski i inne przekąski, po których wkrótce nie zostało ani śladu.

 

Jako Oficjalny Przyjaciel Gniewskiego Przedszkola nasz Zakład wspomógł organizację tego wydarzenia. Oprócz sponsorowania dmuchańców, przygotowaliśmy dla Maluchów balony i krówki.

 

06.2013

Zobacz również:

Ho, ho Mikołajki dla przedszkolaków

Ho ho, czy są tu jakieś grzeczne dzieci? Elfy z naszego Zakładu tradycyjnie pomagały Świętemu Mikołajowi w pracy, między innymi odwiedziły gniewskich przedszkolaków.

Przedszkolny festyn z okazji Dnia Dziecka

Dzięki współpracy z działającymi w mieście organizacjami, firmami oraz naszym Zakładem gniewskie Przedszkole już po raz dziesiąty zorganizowało rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka.

Przedszkole Gniew Dzień Dziecka 2016

Dzień Dziecka 2016 – Przedszkole w Gniewie

W dniu 3 czerwca 2016 r. na terenie Przedszkola w Gniewie odbył się coroczny festyn z okazji Dnia Dziecka. Imprezę licznie odwiedzili mieszkańcy Gniewu, nie tylko wychowankowie przedszkola, ale całe rodziny. Nasz Zakład tradycyjnie wspierał to wydarzenie.