Dzień dla ciała, ducha i urody – Święto Kobiet w Gniewie

8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna znaleźć chwilę dla siebie. Z tej okazji, o dobrą atmosferę i samopoczucie Pań po raz kolejny zadbał nasz Zakład. Wszystko za sprawą wydarzenia w gniewskiej restauracji „Na Wzgórzu” – muzyczne ballady, prezenty-niespodzianki oraz pokazy wizażu sprawiły, że każda z uczestniczek mogła poczuć się wyjątkowo!

Trochę dla ducha

W radosnym świętowaniu uczestniczyły panie mieszkające w sąsiedztwie Zakładu, podopieczne Środowiskowego Domu Samopomocy w Gniewie oraz pracowniczki Zakładu.

 

Na tym dedykowanym kobietom wydarzeniu obecni byli też… mężczyźni, chcący podziękować swoim koleżankom za pozytywną energię i pogodę ducha, którą wykazują nie tylko w życiu zawodowym. Wszystkie panie przywitał z-ca menadżera Zakładu, Michał Bąkowski.

 

Następnie, na scenę wkroczył Krzysztof Gdaniec, który przy akompaniamencie saksofonisty – Karola Zaremby, zaprezentował recital śpiewając legendarne utwory polskich i światowych wykonawców.

dla urody

 

Druga część spotkania upłynęła pod znakiem makijażu i urody – tematów znanych i lubianych przez niemal każdą kobietę. Profesjonalni wizażyści odkrywali przed uczestniczkami triki na podkreślenie urody oraz przeprowadzali kosmetyczne metamorfozy, dzięki którym panie mogły poznać najnowsze trendy w makijażu dziennym i wieczorowym.

oraz dla ciała…

 

W Dzień Kobiet nie mogło też zabraknąć poczęstunku i upominków dla bohaterek spotkania – wszystkie uczestniczki otrzymały kwiaty i słodycze.

 

Wydarzenie już kolejny raz cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród pań – na spotkanie przyszło aż 50 kobiet. Wspólne świętowanie stanowiło okazję do zacieśnienia kobiecych więzi, a przygotowany przez organizatorów program wywołał mnóstwo pozytywnych emocji, które towarzyszyły uczestniczkom na długo po zakończeniu spotkania.

 

09.03.2017

Zobacz również:

Zapraszamy na spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Zakład Produkcji Kruszyw zaprasza Panie na sąsiedzkie spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W programie słodki poczęstunek i niespodzianka dla wszystkich Pań. Zapraszamy w środę 8 marca br. na godz. 13:00 do restauracji "Na Wzgórzu" w Gniewie. Zobacz również: Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej – odebraliśmy nagrodę9 grudnia br. w Subkowach wyróżniono wolontariuszy powiatu tczewskiego i gminy Subkowy. W kategorii „Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej 2016” zwyciężył nasz Zakład w Gniewie. Mikołajki z naszym Zakładem5 grudnia br. restaurację „Na Wzgórzu” opanował świąteczno-mikołajowy klimat, a to za sprawą niezwykłych gości. Tego dnia do dzieci z sąsiedztwa Zakładu Produkcji Kruszyw przybył prawdziwy Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty. Spotkanie z MikołajemZapraszamy serdecznie naszych małych Sąsiadów na spotkanie z Mikołajem, Mikołajową i bałwankiem Olafem.

Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej – odebraliśmy nagrodę

9 grudnia br. w Subkowach wyróżniono wolontariuszy powiatu tczewskiego i gminy Subkowy. W kategorii „Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej 2016” zwyciężył nasz Zakład w Gniewie.

Mikołajki z naszym Zakładem

5 grudnia br. restaurację „Na Wzgórzu” opanował świąteczno-mikołajowy klimat, a to za sprawą niezwykłych gości. Tego dnia do dzieci z sąsiedztwa Zakładu Produkcji Kruszyw przybył prawdziwy Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty.