Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej – odebraliśmy nagrodę

9 grudnia br. w Subkowach wyróżniono wolontariuszy powiatu tczewskiego i gminy Subkowy. W kategorii „Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej 2016” zwyciężył nasz Zakład w Gniewie.

 

Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry” – takie motto towarzyszyło Powiatowej Gali Wolontariatu. Wydarzeniu patronowali wicestarosta tczewski Witold Sosnowski oraz wójt gminy Subkowy Mirosław Murzydło. Uroczystą galę uświetnili przedstawieniem teatralnym uczniowie miejscowej szkoły.

 

W imieniu naszego Zakładu nagrodę dla „Firmy Przyjaznej Społeczności Lokalnej” odebrał Pan Michał Bąkowski Z-ca Menadżera Zakładu.

 

Natomiast wyróżnienie w kategorii „Inicjatywa Społeczna Roku 2016” w imieniu realizatorów projektu pt. „Remont płyty boiska w Szprudowie” odebrali przedstawiciele Klubu Piłkarskiego Keramzyt Szprudowo.

 

Tytuł „Animatora Roku” również pojechał do Gniewa, a konkretnie do Walentyny Czapskiej, przewodniczącej Rady Miejskiej w Gniewie oraz animatorki lokalnego Uniwersytetu III Wieku. Władze powiatu podziękowały laureatom za bezinteresowne zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnej społeczności oraz życzyły wytrwałości w dążeniu do celów i nieustającej pogody ducha.

 

Jesteśmy zaszczyceni i bardzo dziękujemy za tak wspaniałe wyróżnienie!

 

12.12.2016

Zobacz również:

Dzień Otwarty Zakładu – po raz szósty

To był udany weekend z naszym Zakładem. Po raz szósty liczne grono mieszkańców uczestniczyło w naszym Dniu Otwartym.

Wolna sobota? Wybierz się na Dzień Otwarty naszego Zakładu!

Szykuje się udany weekend w Gniewie. 16 czerwca Zakład Produkcji Kruszyw już po raz szósty otwiera dla chętnych swoje podwoje podczas Dnia Otwartego pod hasłem „Roztańczony Gniew”.

Dzień dla ciała, ducha i urody – Święto Kobiet w Gniewie

8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna znaleźć chwilę dla siebie. Z tej okazji, o dobrą atmosferę i samopoczucie Pań po raz kolejny zadbał nasz Zakład. Wszystko za sprawą wydarzenia w gniewskiej restauracji „Na Wzgórzu” – muzyczne ballady, prezenty-niespodzianki oraz pokazy wizażu sprawiły, że każda z uczestniczek mogła poczuć się wyjątkowo!